fib.net - firmalar işte burada

Şişli Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Ekibimiz her marka kombi hakkında eğitim almışlardır. Kombiler hakkında markası ne olursa olsun bilgi verebilirler. Bu konuda güvenmek çok zordur ama bize kolayca güvene bilirsiniz çünkü emin ellerde olduğunuza emin olmak çok önemlidir. Biz işimizi yaparken en ufak bir hatanın yeri olmadığını biliyoruz çünkü insanların hayatını zehir edemeyiz o sebepten işimizi yaparken çok daha dikkatli olmamız gerekiyor. Bizim eğitimli mühendislerimiz ve elemanlarımız sayesinde korkulacak hiçbir şey yok.

Yıllık kombi bakımı yaptırmanız gerekiyor. Kombi bakımı yaptırdığınız takdir de hem faturanız daha hesaplı gelir hem de ısı oldukça iyi dağılır. Yıllık kombi bakımında filtreler ve baca çıkışlarının temizliği vb bütün bakımlar yapılır. Unutmayınız ki kombi bakımı çok önemlidir. Acil durumlarda her zaman bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Garanti kapsamına eski kombiler girmez ama yeni kombilerin her bir parçası değişirken en hızlı şekilde tedarik edilerek garanti kapsamına girer.

Kombi servisi ekibimiz arıza durumunda yıllık periyodik bakım zamanı geldiğinde size en uygun gün ve en uygun saat içerisin de size gelip titiz bir çalışma şekli ile kombi bakımınızı yaparız. Her konuda ve her marka kombi için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Yıl boyunca içi dolan petekleriniz hem ısınızı engelliyor hem de sizi maddi zarara sokar. Ekibimiz petek temizliği yaparak sizleri bu durumdan kurtarır.

Biz işimizi yaparken yıllara dayanan tecrübemize güveniyoruz. Şişli bölgesinde her yerin servisini yapıyoruz. Her markanın derdinden anlayan ustalarımız tamirleri konusunda alanlarında uzmandırlar. Kombi bakımı sırasın da hiçbir işlem ihmale gelmez o yüzden her işleme çok dikkatli ve gerçekten uzman bir ekibin bakımı gerekir. Bizi tercih ettiğiniz sürece bakımlardan ve tamirlerden kesinlikle pişman olmazsınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]