fib.net - firmalar işte burada

Şişli Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzman kadromuz ve yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimizin 7/24 yanında olmaya çalışıyoruz. Aracınız ile ilgili bakım, yedek parça, araç servisi, uzman incelemesi gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Aracınız belirli periyotlarla bakımını sorgulatabilir ya da bizleri ziyaret ederek rutin kontrolünü yaptırabilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmet verdiğimiz alanlarda ülkemizde lider, dünyada tercih edilen firma olmak, işçi sağlığı ve iş güvenliğinde sıfır kaza hedefini sağlamaktır. Hedef ve politikamız doğrultusunda hizmet verdiğimiz sektörlerde teknolojik gelişim ve değişimlere uyumlu, insana ve çevreye duyarlı, ürün ve hizmetlerinde kalite ve güvenilirlik ilkelerinde ödün vermeyen, müşterilerine hızlı ve ucuz çözümler üreten, müşteri memnuniyeti odaklı ve hizmet verdiği sektörlerde tercih edilen bir firma olmayı sürdürmektir. Sürekli yenilik değişim, topluma saygı, çalışanların kişisel gelişimlerini sınırsız teşvik, dinamizm, girişimcilik, takım çalışması, dürüstlük, insana emeğe bilgiye ve çevreye saygı, dakiklik ve disiplin, güler yüzlü iletişim bizler için en önemlisidir.

Yedek parça aracınızın bakım ve orijinal yedek parça değişimi yapılır. Servis hizmetimizi 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. İstanbul Şişli Oto Servis Bakım Tamir yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.  7/24 bizlere acil servis hizmetimiz için ulaşım sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz noktadan sizlere en hızlı ve en uygun maliyetle hizmet sunmaktayız. Oto muayene öncesi bakımlarımızla aracınızı muayene etmeden önce bizlere uğrayarak gerekli bakımlarını yaptırabilirsiniz. Eğer daha önceden bize bakım yaptırdıysanız bizlere ulaşarak aracınızla ilgili yapılması gereken işlemi öğrenebilirsiniz.  Aracınızın parçacık temizliğini özenle yapmaktayız. Orijinal cihazlarımızla birçok markanın arıza tespiti yapılmaktadır. Aracınızdaki küçük bir arızayı ihmal etmeniz daha büyük sorunlara yol açabilir. Genel bakım hizmeti aracınızla ilgili genel bakım yapmaktayız. Bunu sizin asınıza sitemden takip ediyoruz. Bakım süresi dolduğunda sizleri bilgilendiriyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm araç grupları için geçerlidir. 

Faaliyette bulunduğu sektörlerde en üst kalitede hizmet ve ürün sunabilmek için şirketlerimize katma değer sağlayan çalışanlarımıza öncelikle ailemizin bir ferdi olarak değer vermekteyiz. Hedefimiz temel değerleri şeffaflık, güvene dayalı çalışma ve etkin iletişimdir. Sizler için hizmetimize son hız devam etmekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]