fib.net - firmalar işte burada

Şişli Pilates Salonları

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Daha genç ve dinamik olmanız için spor hayata tutunmanın bir dalıdır. Spor, tecrübeli hocalarımız ile şimdi daha zevkli. Günün yorgunluğunu spor yaparak atmak isterseniz sizleri merkezimize bekliyoruz. Bizi seçen müşterilerimizin ilk önce fiziksel yapılarını, boy ve kilo ölçülerini alarak işlemlere başlıyoruz. Rehberimizde bir sürü diyet ipuçları, egzersiz ve formunuz ile ilgili gerçekler bulacaksınız. Bu sizin için hem bir ilham hem de mükemmel bir bilgi kaynağı olacaktır. Bayanlar için eğitmenli spor eğitimi ile vücudunuzu istediğiniz şekle kavuşturmak çok kolay. Hafta içi ve hafta sonu istediğiniz zaman spor salonumuzdan faydalanabilirsiniz.

Pilates kaslarınızın mükemmelleşmesini sağlar. Dengeleyici kaslarınız güçlendirir. Hem zihne hem vücuda faydası olan ve bütün vücudu güçlendiren bir spordur. Pilates vücudunuzun çekirdeğini başka hiçbir egzersizin yapamadığı kadar güçlendirir. Sizi gelecek zamanda yaşayacağınız yaralanmalardan korur. Vücudunuzun hakkında daha becerikli olmanızı sağlar. Vücudunuzu sıkılaştırır ve kaslarda aşırı şişme olmadan gelişim sağlar. Duruşunuzu düzeltir. Pilatesin birçok yararı var zararı yok bizlere düşen görev ise sizi mükemmel bir sağlığa ve vücuda dönüştürmektir.

Hamilelik ve Pilates programımızla gebelik, kadının fiziksel, hormonal ve psikolojik açıdan birçok değişiklik yaşadığı uzun bir süreçtir. Gebelikte salgılanan bazı hormonlar ve büyüyen bebeğin ağırlığı, annenin kas ve iskelet sisteminde birtakım değişiklikler yaratır. Anne de bel ve sırt ağrıları görülebilir. Bağ dokusu gevşer, eklemler kolay yaralanabilir. Özellikle el ve ayak bileklerinde oluşan ödem, karpal tünel ve tarsal tünel sendromuna neden olabilir. Hamilelikte pelvik tavan aşağıya çöker. Pelvik tavan kaslarındaki bu sarkma anne adayına birçok sıkıntı çıkarabilir. Pilateste bu kasları kuvvetlendirmek için yapılacak en doğru ve güvenli egzersizleri içerir. Kas ve iskelet sistemi problemi olan gebeler ve loğusalarda pilatesin yararları da kaçınılmazdır. Skolyoz, ilerlemiş omurga eğikliği, fıtık, kas problemleri gibi gebelerin hamilelik süreçlerinde ve sonrasında vücutlarında hissettikleri şikâyetleri artabilir. Pilates egzersizleri düzenli olarak yapıldığında iskelet ve kas sisteminde büyük değişiklikler sağlar, anne adaylarının rahatsızlıktan dolayı hissettikleri ağrıların azalmasına yardımcı olur.  Pilates hamileler için çok güvenli bir egzersizdir. Vücudu dengeli bir şekilde çalıştırırken annenin de değişen anatomisine göre egzersiz modifikasyonları içerir.

Bayanlara özel geniş soyunma odaları ve duş imkânıyla günün yorgunluğunu vücudunuzu şekle sokarak atabilirsiniz. Salonumuzda her hareketi gerçekleştirebileceğiniz ekipmanlarımız ve konusunda uzman eğitmenlerimiz bulunmaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir hizmet arıyorsanız sizleri İstanbul Şişli Pilates Salonumuza bekliyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]