fib.net - firmalar işte burada

Şişli Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evlerimizde yapmak istediğimiz her türlü değişiklikte kendimize önce şu soruyu sorarız. Kiminle görüşmeliyim? Bu sorunun cevabını kaliteli malzeme, işinde deneyimli ustalar, işinde başarılı iç mimarlarla çalışmakta olan İstanbul Şişli Tadilat ve Dekorasyon olarak verebiliriz. Uzun zamandır bu hizmet dalında çalışmaktayız. Tüm çalışmalarımızda kişilere özel farklı tasarımlar ile evlerine farklı renkler ve biçimler getirdik. Her işimizde farklı yapımızın imzasını attık. Sizlerde farlı tarzları evinizde görmek, konforlu ve kullanışlı bir eve sahip olmak istiyorsanız kesinlikle bizimle görüşmelisiniz. Yapacağınız her türlü değişiklikte iç mimarlarımız ücretsiz keşifle sizlerin ziyaretine gelerek sizlere yardımcı olmaktadır.

Evinizin ister eski ister yeni olsun her zaman mutlaka bir eksiği vardır. Hayatın her döneminde ister ev sahibi olun ister kiracı olun bu değişmez bir gerçektir. Eski yapılarda genellikle yıpranmış su tesisatları, yıpranmış duvarlar, kırılmış fayansların tadilatları sizleri beklemektedir.  Yeni yapılarda ise evin beğenilmeyen bölümleri değiştirmek ya da kullanımsız olana yapılarını kullanışlı bir hale dönüştürmek için tadilat yaparız. Burada dikkat edilmesi gereken bu tadilatları işinin ehli kişilerle gerçekleştirebilmektir. Özellikle tadilatı yapan firmaların kaliteli olması ve özelliklede işini profesyonel yapması çok önemlidir. İstanbul Şişli Tadilat ve Dekorasyon olarak bizlerle çalışmanız bu sorunları düşünmemeniz demektir.  Çünkü evinizi tadilat yaptıralım derken daha kötü bir hale gelmesi sizi hem maddi açıdan yıkacak, hem de sizi üzecektir. 

Yaptığımız tüm hizmetlerde büyük bir titizlik gösteririz. Evinizde neyi hayal ediyorsanız,  ekibimiz, eski evinizi istediğiniz gibi onarmada veya yani yaptıracağınız bir evi hayallerinizde ki gibi dizayn etmede sizlere yardımcı olacaktır.  İşin ehli teknik personel ve uzman ustaları ile eski ya da yeni evinizi istediğiniz bir şekle getirmemiz için bizleri aramanız yeterli. Bizleri arayarak bir randevu alabilir ve konforlu bir eve sahip olabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]