fib.net - firmalar işte burada

Sorgun Kiralık Mini Ekskavatör

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Sorgun Kiralık Mini Ekskavatör
  • Sorgun Kiralık Mini Ekskavatör
  • Sorgun Kiralık Mini Ekskavatör
  • Sorgun Kiralık Mini Ekskavatör
  • Sorgun Kiralık Mini Ekskavatör
  • Sorgun Kiralık Mini Ekskavatör

Sorgun ilçesinde faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktadır. Uzun yıllardır bu iş sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Uygun fiyat avantajlarıyla sizleri de aramızda görmeyi planlamaktayız. İş ve inşaat makinesi dendiğinde akla gelen ekskavatör çeşitleri içerisinde yer alan mini ekskavatör makinelerimiz günlük, haftalık ve aylık olarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda kiralanmaktadır.  Uzman ekibimize ulaştığınızda yapılacak işin durumuna göre iş planlaması yapılarak kiralanma karşılıklı olarak yapılan anlaşma doğrultusunda gerçekleşir.
Mini ekskavatörler özellikle dar ve küçük yerlere girebildiğinden dolayı tercih edilen makinelerimizdendir. Avantajlarından bir tanesi de az yakıtlı olmasıdır. Peyzaj çalışmalarında büyük makinelerin giremediği yerlerde ihtiyaç duyulan mini ekskavatör makinelerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Makinelerimiz operatörlü ya da operatörsüz olarak kiralayabilirsiniz.
Kazı gerektirme yani düzenlenmeye dayalı işlerde kaldırma, yerleştirme gibi işleri mini ekskavatörle kolaylıkla yapabilirsiniz. Mini ekskavatörler aynı zamanda karayolu çalışmalarında önemli bir yer edinmiş makinelerdendir. İşlevine ve kullanıldığı alanlara göre çeşitlilik gösteren makinaları bizlerden uygun fiyatlı olarak temin edebilirsiniz. Ekskavatörlerin sizlere sağladığı en büyük avantaj uzun sürede ve daha yüksek maliyetlerle halledebileceğiniz işleri daha kısa sürede daha az maliyetle çözebilmenizi sağlamalarıdır. 
Firmamızda bulunan tüm makinelerimiz bakımları tam zamanında yapılmış müşteri memnuniyeti sağlayacak makinelerden oluşmaktadır. Ekip arkadaşlarımızda işlerinde uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere en iyi şekilde hizmet edebilecek şekilde eğitilmiş kişilerdir. Her iş dönüşlerinde makinelerimizin kontrolleri sağlanmakta ve bir sonraki müşterimizin iş potansiyeline göre ayarlanmaktadır. Sizlerde profesyonel bir ekiple çalışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 
Firmamıza ait birçok farklı markada mini ekvatorallerimiz bulunmaktadır. Kiralanma işinde sizlere yardımcı olacak ekibimiz sizlere marka konusunda yardımcı olabileceği gibi işin profesyonel şekilde yapılması konusunda da yardımcı olacaktır. Yönlendirmelerimizi dikkate alarak daha başarılı işlere imza atmanız sağlanır. Memnun müşteri portföyümüze sizleri de katarak ailemizi büyütmek hedefindeyiz. Şirketimiz her daim büyümeye ve kendini daha ileriye götürmenin hedefinde hızla ilerlemektedir. Sizlerin başarısını kendi başarılarımız sayarak gelişen şirketimizle iletişim kurabilir, işinizin hızlı çözümüne kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]