fib.net - firmalar işte burada

Sorgun Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Sorgun Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Sorgun Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Sorgun Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Sorgun Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Sorgun Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Sorgun Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Sorgun inşaat mühendisliği dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Yaptığımız tüm projelerde ekibimiz başarılı sonuçlara imza atmıştır. Firmamız sadece inşaat çalışmalarında değil yol, tünel, baraj, köprü, kanalizasyon, arıtma sistemleri dahil olmak üzere büyük inşaat projeleri ve sistemlerini tasarlar, inşa eder, denetler ve zamanında teslim ederek projesini tamamlar. Ekibimiz bir projeyi devraldığında projenin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini, yapıların bütçe dahilinde ve planlanan zamanda tamamlanmasını, saha incelemelerini, teknik ve fizibilite çalışmalarını, işçilik malzeme ve ilgili malzemelerin maliyetlerini hesaplanmasını yapar. Aynı zamanda proje bütçesinin belirlenmesinin yanında, temelin yeterliliğini ve sağlamlığını belirlemek için toprak testini gerçekleştirir ve değerlendirir. Tüm bu karmaşık işleri düzenli ve profesyonel ekibi ile birlikte yaparak düzenli bir projenin temellerini atar.
Sağlam yapıları sağlam bir ekiple elde edebilir, başarıya ulaşırsınız. Firmamızda yer alan tüm ekip arkadaşlarımız birlik ve düzen içerisinde çalışır.  Ayrıca raporlandırmalara önem vererek projenin daha hızlı ilerlemesine olanak tanırken şantiye şeflerimiz sürekli inşaat denetimlerini yaparak sürekliliği sağlamaktadırlar. Proje çalışmalarında ekip çalışmasının önemi büyüktür. Kapsamlı projeler de herkes kendi dalının incelemesini ve araştırmasını tam zamanında yaparak statik projeyi hazırlar. Zemin mekaniği, zemin dinamiği ve zemin emniyet gerilmesi hesaplarının yapılması inşaat mühendislerimiz tarafınca özverili bir şekilde yapılır. Kısaca bir projenin uygunluğu mühendislik hizmetleri standartlarına ve bakanlıkça belirlenen zemin ve temel etüdü raporunun hazırlanmasına ilişkin esaslara, bina ve bina türü yapılar için zemin ve temel etüdü raporu genel formatına uygunluğu ile mümkündür. Bu nedenle hazırlanan tüm statik projelerde uzman kişiler şartı aranır. Sizlerde projelerimizin başarıya ulaşmasını istiyorsunuz bizden iletişime geçebilirsiniz.
Başarılı ekibimizin proje örneklerini Sorgun ilçesinin birçok yerinde görmeniz mümkün. Yaptığımız projeler sadece Sorgun ilçesi ile sınırlı değildir. Türkiye’nin farklı bölgelerinde de projelerimizi inceleyebilirsiniz. Bizler sizlerin bir telefon kadar yakınındayız. İletişim numaralarımızdan bizleri arayarak randevu alabilirsiniz. Böylece projelerinizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, yaptığımız ve yapmakta olduğumuz projelerinde detaylarını sizlerle konuşabiliriz. Her projenin en ince detayına incelediğimizi, hesapladığımızı ve yönlendirdiğimizi göreceksiniz. Başarı bizler için tesadüf değildir. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]