fib.net - firmalar işte burada

Sultanbeyli Araç Kaplama Giydirme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Sultanbeyli Araç Kaplama Giydirme


            Hemen hemen herkes, kaporta görünüşü mükemmel araçları hayranlıkla seyreder. Araç satın alırken, kaportası bakımlı araçları tercih ederiz. Bu kategoride yeni çıkan ve bir anda çığ gibi büyüyen araç giydirme ve kaplama işlemleri, aracınızın değerini yükseltecektir. Özellikle lüks araçlarda altın ve gümüş kaplama, büyük bir ilgi görmüştür. Reklam yazılarıyla kaplama işlemleriyle başlayan araç kaplama işlemleri, genel kaplama seçenekleriyle oldukça ileri seviyelere yükselmiştir.

Kaplama Malzemesi

            Kaplama için kullanılan malzeme folyodur. Folyoların özel yapısı, aracın kaplanmasında önemli rol oynamaktadır. Renkli ve bukalemun dediğimiz renk değiştiren modeller, büyük bir ilgiyle karşılaşmıştır. Kaplamalar, suya, neme, toza ve dış darbelere karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahiptir. Günlük yaşantımızın en önemli unsuru arabalar, görsel özelliklerini mükemmel hale getiren araç giydirme işlemleriyle daha güzel görünecektir. Mat ve tırtıklı kaplama işlemleri, genel veya bölgesel bir şekilde uygulanmaktadır. Ayrıca, Reklam yazıları ve kısmı kaplama tasarımları, bu kategorinin diğer öğelerini teşkil etmektedir.

Kaplamayı Ustasına Yaptırın

            Kaplama ve giydirme işlemlerinde, uzman olmak ve işin ustası olmak önemlidir. Elemanlarımız, işin ustasıdır. Usta ve yardımcısı, genel araç kaplama işlemlerinde, aracın bir yüzünü tamamen kaplamaktadır. Mesel iki kapı birden kaplanmaktadır. Ara boşluklar kesilip kıvrılmaktadır. Camlar tamamen indirilmektedir. Ayrıca kapı kulpu, farlar ve benzeri bütün malzemeler çıkarılmaktadır. Bu şekilde, kaplama çok başarılı olmaktadır. Isıtılarak gerçekleştirilen kaplamalar, yaz aylarında buruşmamaktadır. Germe işlemi haddinden fazla yapılırsa, kış aylarında kaplamanın bazı yerlerinde yarılmalar meydana gelmektedir. Bu nedenle, firma elemanlarımız, gerek germe işlemi olsun, gerekse taraklama işlemi olsun, usulüne göre yapmaktadır. Başarılı kaplama işlemiyle, kaliteli ve etkili araç görüntüsü meydana getirilebilir. Her zaman için araç kaplama işini başarılı bir şekilde gerçekleştiren ekibimiz, kaporta kıvrımları ve çıkıntılarının kaplanması konusunda garantili çözüm üretmektedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]