fib.net - firmalar işte burada

Sultanbeyli Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Sultanbeyli bilgisayar ve laptop tamirinde müşterilerimize sunduğumuz kaliteli iş, hızlı çözüm, uygun fiyat, orijinal yedek parça temini ile geniş bir seçim hakkı sunan firmamız sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Günümüz çağı teknoloji olmasından dolayı tüm iş yerlerimiz ya da işlerimiz bilgisayarla olmaktadır. Yaşanan herhangi bir arıza sonucunda örneğin, veri girişleri ya da bir yazarın bilgisayarda kitap yazması v.b. gibi iş aksayışına sebep vermektedir. Bu gibi durumlarda hızlı çözüm almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Daha önceden de bilgisayarınız veya laptopunuzun arızası oldu ve sorunun erken bir süreçte çözümlenmediyse diğer firmaları bir kenara bırakın ve bizim farkında lığımızı hissedin. Çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Teknoloji sorunlarınızla artık uğraşmanıza gerek kalmayacaktır. Sizlerin cihazlarınızla artık biz ilgilenmekte sizlerinde huzurlu bir şekilde kahvenizi içmeniz yeterli olacaktır. Firmamız tecrübesi ve yaptığı işler hakkında olumlu sonuçlar almaktayız. Teknolojinin her geçen gün daha da ilerlemesi ve genişlemesi bizim işimizi kolaylaştırmaktadır. Sektörü takip ederek teknolojinin bize sağladığı kolaylıkla müşterimizin ihtiyaçlarını kaliteli iş anlayışımızla birleştirip çözümlenmemiş ya da tamir edilmemiş bir bilgisayarınız ya da laptopunuz kalmamaktadır. İşimizi sağlam adımlarla atmamız her geçen gün daha da ilerlememizi sağlamaktadır.

Bilgisayar ve laptop için vermiş olduğumuz hizmetler; ekran kartı, anakart, kırık ve çatlak ekran kartı, sıvılarla temas sonucu çalışmama, yazılım sorunu, yedek parça temini, arıza tamiri ve değişimi v.b gibi hizmetler vermekteyiz. Bilgisayarınız ve laptopunuzu düşürdüyseniz, üzerine sıvı bir şeyler döktüyseniz, yanlışlıkla bir yere çarptıysanız, klavyenizin tuşları işlemiyor ise, mausunuz çalışmıyorsa, ekran sararmışsa ya da ekranda dalgalanmalar varsa, kasanız çalışmıyorsa, fan çalışmıyor ve çok ısıtıyorsa tüm bu arızalarınız için teknik servisimize gelmeniz ya da çağrı merkezimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]