fib.net - firmalar işte burada

Sultanbeyli Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Türkiye genelinde birçok iş sektörü vardır bunlardan bir tanesi de çatı yapımı tadilatıdır. Süreklilik arz etmeyen yani devamlı olarak, çatılar için ihtiyaç duyulmasa da birçok sebeplerden çatı tadilatına gidilmektedir. Bunlar başlıca;  ısıyı ve soğuğu tasarruflu kullanmak adına yalıtım ihtiyacının duyulması, kışın göstermiş olduğu doğal afetler, rüzgâr, kar, fırtına sebebiyle çatıların uçması, çökmesi, çatıların yağmur esnasında akması, gün ısısı monte yerlerinden yağmurdan dolayı akması, çatıların ana taşıyıcı tahtalarının eskimesi, kiremitlerin kırılması sorunlarıyla karşılaşıldığı durumlarda çatı yapımı tadilatına gidilmektedir. Firmamızın amacı güven ve kaliteye dayanmaktadır.  Müşterimizin bize duyduğu güven ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Teknolojiye ayak uydurup teknolojinin bize sunduğu malzemeleri takip etmekte ve bunları çatı tadilatlarımızda kullanmakta, yenilikçi bakış açımız ile asla geride kalmamaktayız. İşlerimizi zamanında alıp zamanında teslim etmekteyiz. Doğal afet ya da olağan dışı bir sebep olmadığı sürece işlerimizi anlaşma günü ve saatinde teslim etmekteyiz. Sorumluluk bilinci olan çalışanlarımızla özverili ve işlerimize verdiğimiz emek ve değerle sektörün tanınanları arasında olmakta ve firmamızı ileriye götürerek kazancımıza kazanç katmaktayız.

Çatıda kullanılan birçok malzemeler vardır. Bunlarda kaplama altı tahtası, mertek, baba, aşık, yanlama, gergi, kuşaklama, mahya, göğüsleme, kasnak v.b. gibi bu terimlerle ilk defa karşılaşmış olabilirsiniz. Ama çatı tadilatı işinde bu ve daha fazla terimler karşınıza çıkacaktır. Kaplama çeşitleri olduğu gibi yalıtım çeşitleri de vardır. Bunlar; ses yalıtımı, ısı yalıtımı, su yalıtımı çeşitleri gibi. Terimlerden de anlaşılacağı gibi çatı tadilatı işi sizlerin bilgileriniz ve araştırmalarınız ile anlamanıza yetmeyecektir. Bu sebepten konusunda uzman işini iyi yapan teknik servislerle ve firmayla çalışmanız sizler için en doğru olanıdır.

İstanbul Sultanbeyli çatı yapımı ve tadilatı firmamız en doğru adrestir. Firmamızla çalışın çatılarınızı ve kendinizi güven altına alın. Müşteri hizmetlerimizi aramayı unutmayın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]