fib.net - firmalar işte burada

Sultanbeyli Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Sutanbeyli ilçesi ile sınırlı kalmayan şirketimiz Türkiye’nin her yerinde sizlere hizmet vermektedir. yapmış olduğumuz mantolama işi oldukça tecrübe isteyen zor bir iştir. Herkesin başarıyla yapabileceği bir yöntem değildir. Aynı zamanda iş alımlarında sıkıntı yaşamamak anlaşılan gün ve saatte teslimlerin yapılabilmesi için deneyimli birkaç ekibe ihtiyaç vardır. Her firma bu tür ayrıntılara dikkat etmediği için ekip sayısını az tutarak çalışma yapmakta ve anlaşılan süreler içerisinde teslimi gerçekleştirememektedir. Buda müşterinin zor durumda bırakılarak zulüm görmesine neden olur. İşin sürekli uzaması müşterinin firma ile sürtüşmesine de neden olur. Bizim firmamızda böyle bir sorun yaşanmaz. Kaliteli hizmet anlayışımızda zamanında teslim önemlidir.

Mantolama işlemi yaparken izlenen sıralama zeminin temizlenip hazırlanması, subasman profilinin yerleştirilmesi, mantolama levhalarının yapıştırılması, mantolama levhalarının dübellenmesi, köşe profillerinin yerleştirilmesi, file sıva uygulaması, dekoratif dış cephe kaplamaları ve dış cephenin istenilen renge boyanmasıdır.

File sıva uygulaması esnasında yapılan mantolama levhalarının üzerine birinci kat sıva uygulaması sağlamlık açısından önemlidir. Bu uygulama büyük dikkat ve özen ister. Ustalarımızın uzmanlığında sorunsuzca bu işlem gerçekleştirilir.  Donatı filesi çatlama ve kopmaları engellemek için kullanılmaktadır. bu donatı ilk kat sıvanın içine gömülerek yerleştirilir. Sıva kurumadan daha kalın olan ikinci kat sıvanın yapılması da önemli bir uygulama tekniğidir.

Ustalarımızın yaptığı son uygulama olan dekoratif dış cephe kaplaması sıva uygulaması tamamen kuruduktan sonra gerçekleştirilir. Çimento esaslı mala ile uygulanabilen son kat dekoratif kaplama uygulaması tekstürlü bir görünüm verecek şeklide dikkatle uygulanır. İstanbul Sultanbeyli dış cephe mantolama firması olarak, yaptığımız son mantolama uygulamasının tekniğine uygun olarak, yukarıdan aşağıya doğru hızlı bir şekilde uygulayarak estetik görünümünü bozmadan gerçekleştiririz. Bu kaplama üzerine akrilik esaslı dış cephe boya uygulaması da müşterinin istediği renk seçeneğine göre uygulanarak iş teslim edilir.

Yaptıracağınız işlemlerde hiç sorun yaşamadan yaptırmak ve zamanında teslim almak istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]