fib.net - firmalar işte burada

Sultanbeyli Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Doğalgaz projesi, doğalgaz tesisatı, Kalorifer tesisatı nasıl döşenir, boruları nasıl gizlenir bakım, onarım ve tamir işlerini v.b. gibi İstanbul Sultanbeyli kalorifer ve doğalgaz tesisatı firmamızın yaptığı hizmetlerdir.

Firma tercihi yaparken iyi araştırmanızı tavsiye ederiz. Firmanın deneyimli geçmişi ve yapılan işte garanti vermesi önemlidir. Firmanın geçmişi iyi olsa bile çalışanlarının da işçilikte uzman olması ve işine sahiplenmeleri gerekmektedir.

Firmalarının işinde iyi olmaması ve sizlerinde araştırmada eksik kalmanız bütün tesisat işleminin bitmesinden sonra İGDAŞ kurumundan doğalgaz için başvurulduğunda firmanızın eksiklikleri ve sizinde işten anlamayışınız yüzünden bazı sebeplerden dolayı izin alamayabilirsiniz. Bu sebepler kısaca; kurulumun yönetmeliğe göre hatalı olması, vananın ateşe yakın olması, ocağın olduğu yerde havalandırma akışı sisteminin olmaması v.b. gibi sebeplerdir. Kalorifer ve doğalgaz tesisat tercihlerinizden mağdur duruma düşmemeniz için gerekli tüm araştırmaları yapmanız gerekmektedir.

Kalorifer ve Doğalgaz tesisat yaptırmak için yetkili ve tecrübeli ekibimizle sizler için büyük bir hassasiyet içerisinde çalışmakta ücretsiz keşiflerimizle ölçüm ve uygun fiyat konusunda anlaşılıp proje aşamasına geçmekteyiz. Varsa sizlerin projesi üzerinde beraber çalışmakta yoksa eğer firmamız sizleri uğraştırmadan proje işini en kısa süreçte çözmekteyiz.

Doğalgaz tesisatlarının bir diğeri ise; Bina ana kolon tesisatıdır. Bina girişindeki ana kesme vanasından başlayıp sayaç girişlerindeki vanalara kadar döşen ilen boru hattına denir. Kolon borularının dışına koruyucu kılıf borusu olması gerekmektedir. Kolon tesisatı yangın merdiveninden, soba veya duman bacalarından, asma tavan içlerinden,  yanıcı madde depolarından, asansör boşluğundan dar erişimi olanaksız küçük hacimlerden kolon tesisatı işlemini yaparken yukarıdaki seçeneklerden uzak durulması ve dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Kalorifer ve doğalgaz tesisatı için kafalarınıza takılan tüm sorularınızı firmamızın çağrı merkezlerimizden arayıp teknik servislerimizle bilmedikleriniz hakkında karşılıklı paylaşımlar eşliğinde tüm istekleriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmaya hazırız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]