fib.net - firmalar işte burada

Sultanbeyli Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Temizlik hafife alınacak bir iş değildir. Herkesin dikkat etmesi gereken en önemli unsurlardan biridir. Temizlik yapmak kadar temizliği yapacak kişi ve kişilerinde önemi büyüktür. Temizlik sadece iç mekan için düşünülmemelidir. İç mekan kadar önem taşıyan şey dış mekanların temizliğidir. İstanbul Sultanbeyli Temizlik Şirketi olarak iç mekan temizliği, dış mekan temizliği de yapmaktayız. Çok katlı binaların dış cephesi cam olmaktadır. Özel tekniklerle ve uzman kadromuzla bu işleri en ince detayına kadar özen göstererek yapmaktayız. Dış cepheler iç mekan gibi değildir. Daha çabuk kirlendiği için belli aralıklarla binanın temizliğinin yapılması gerekir.  Çok katlı binaların temizliğini yaparken gerekli iş güvenliği önlemlerini almaktayız. Bizim ekibimizde bulunan her bir birey işinde uzmanlaşmış ve uzun zamandır bu sektörde olan kişilerdir.

Ev temizliğinde halı yıkama, cam silme, koltuk silme, yerlerin silinmesi, mutfak ve banyonun özenle temizlenmesi gibi temizlenmesi gereken noktaların gerek sizin istediğiniz deterjanla gerek bizim getirdiğimiz anti bakteriyel deterjanlarla dikkatle yapmaktayız. Bu aile bireylerinizin sağlıklı bir ortamda yaşamalarını sağlamaktadır. Temizlik işimizi sonlandırdığımızda tüm müşterilerimizden övgü ve tam not almaktayız. Temizlik yaparken bütün dip köşe temizliğine ayrı bir özen gösterilir.

İş yerlerinin temizliklerinde okul, hastane, cami, alışveriş merkezleri, kamu binaları vb. tüm yerlerde inşaat sonrası ve öncesi temizlikler yapılmaktadır. Ücretlendirmeler sizlere özel uygun fiyatlarla sizlerin memnun etmenin hazını yaşatacak şekilde ayarlanmıştır.  Örneğin cami temizliği oldukça titizlik isteyen bir iştir. Her gün içerisinde onlarca kişinin kullanımına açık olduğu bu yerler anti bakteriyel deterjanlarla köşe bucak ayrıntılı olarak temizlenmelidir. Çünkü bu yerler çok fazla hastalığa sebep olabilecek yerlerdir. Bu sebepten dolayı cami temizliği herkesin baş edebileceği bir iş değildir. Mutlaka cami temizliği profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Bizlerle iletişime geçtiğinizde sizlere ihtiyacınız olan her dalda yardımcı olabiliriz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]