fib.net - firmalar işte burada

Sultanbeyli Pilates Salonları

Goin Studio
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (543) 205 79 10
0 (543) 205 79 10
Güldane Çolak
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Sultanbeyli Pilates Salonları
  • Sultanbeyli Pilates Salonları
  • Sultanbeyli Pilates Salonları
  • Sultanbeyli Pilates Salonları
  • Sultanbeyli Pilates Salonları
  • Sultanbeyli Pilates Salonları

Pilatesin ruh ve beden dili arasında bir geçiş yolu izlediğini vurgulamaktayız. Kişinin bedenini sevmesi kendini mutlu hissedebilmesi için temel özelliklerden birisi olduğunu dile getirmekte. Pilates değişen bedeni daha estetik bir görüntüye kavuşturmaya yardımcı olabilmektedir. Pilates sıkılaştırmave toparlama yöntemi olmaktadır. Yapılan doğru veya yanlış diyetlerin ardından vücudun şekillenmesi kol baak karın ve basen gibi bölgelerde sarkma ve dokunsal gevşemelere doğru cevabı pilates verebilmektedir. Gebelik döneminde alınan fazla kilolar ve değişen beden ruh halimizi derinden etkilerken yapılan doğru ve etkili egzersizler ile vücuda şekil verebilir ve psikoloji düzeltmeye yardımcı olunabilir. Bu süreci hareketli ve ılımlı geçirebilmeye yardımcı olabilmektedir. Her seviyeye uygun pilatesi standart bir fitness egzersizi olarak değerlendirmemek gerekir. Pilateste yaş ve performans sınırlandırılması yoktur. Genç, orta yaşlı ve daha önce spor yapmamış olmanız pilatese başlamak için engel değildir. Günün büyük kısmını masa başında geçiren insanın vücudu dengesiz olabilir. Silüeti eğri olabilmektedir. Pilates omurgayı dik tutarak size nasıl durmanız gerektiğini öğreten yardımcı bir sistemdir. Zamanla dik durmak bir alışkanlık haline gelmektedir. Öz güven tazelemekte, boy daha uzun görünebilmekte ve sırt ağrıları hafiflemektedir.

Kalıcı hareketler ve nefesin, kontrol ve konsantrasyonla birleştirilmesi sonucu pilates ile esneklik artışı, vücut farkında lığı, enerji artışı ve zihinsel konsantrasyonun geliştiğini fark edebilirsiniz. Pilates özel ve grup dersleri ile ayağınıza geliyor. Pilates günümüzün en güvenli ve en etkili egzersiz sistemidir. Zihni ve vücudu ilişkilendirmek, kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiştir. Özel derslerimiz bir, iki, üç, kişilik sizin isteğiniz ve bedeninizin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanmış program üzerinden size özel eğitmen ve dirençli ekipmanları da kullanarak çalıştığınız derslerdir. Ayrıca özel derslerin gün ve saatlerini istediğiniz doğrultusunda eğitmeninizle ayarlayabilme fırsatınız da bulunmaktadır.

Grup derslerimiz ile yapılan postur analizinden sonra önerilen sınıfta, minder üzerinde top, çember, ağırlık ve lastik gibi ekipmanlarla yapılan gündüz ve akşam farklı saatlerde ve farklı seviyelere hizmet veren 8-10 kişilik sınıflarımızdır. Ayrıca isterseniz minder derslerinden birebir ya da bir yakınınızla beraber özel olarak da faydalanabilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Pilates Salonu olarak rofesyonel işletmecilik anlayışımızla en iyi ve en sağlıklı şekilde hizmet vermek için profesyonel ekipmanlar ve uzman kadromuzla her an hizmetinizdeyiz. Fitness, pilates, zumba, kick boks, spinning ve daha fazlası için profesyonel ekipmanlar ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]