fib.net - firmalar işte burada

Sultangazi Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Günümüz binalarının mantolama sistemi olması zorunludur ve eski binalarda gün geçtikçe bu yöntem çoğalmaktadır. Mantolama basit bir sistem gibi gözükse de pek çok detayı olan bir tekniktir. Mantolama için en iyi malzeme, tecrübeli, deneyimli, işini iyi yapan, profesyonel bir ekip çalışması ve doğru usta sayesinde iyi bir sonuç vermektedir. Mantolama sistemlerinde de bina sahiplerinin doğru kişilerle ve malzemelerle çalışabilmesi için bazı önemli detaylara yardımcı olmak adına bilgilendirmek ve mantolama malzemeleri ile ilgili özelliklere değinmek gerekirse;

Mantolamada kullanılacak levhaların şaşırtmalı olarak döşenmeli ve plakaların derzleri asla aynı hizada olmaması gerekmektedir. Dübelleme sistemi de önem arz etmektedir. Rastgele dübelleme işlemi yapılmamalı tespit edilmiş özel noktalara sabitlenmelidir. Rastgele yapılan dübelleme taşıyıcılık görevi yapması imkansızdır. Plakadaki sıvı kalınlığı ve sıvı arasındaki file kalitesi önemlidir. Levha yapıştırıcısının kaliteli olması gerekmektedir. Mantolama esnasındaki levhanın siyah, gri ve beyaz olması gerekir. Dış mantolama sistemi en uygun olan sitemdir. Levhaların üzerindeki kaplama akrilik olup, son derece dayanıklıdır. Su, nem ve UV den etkilenmez, ekonomiktir, ısı yalıtımı yüksektir. Çatlama yapmaz esnek bir yapısı vardır. Esnekliği sayesinde küçük doğa olaylarında bir şey olmaz. Binanın ömrüne göre tasarruf devam eder. Hafifliği sayesinde yapıya yük bindirmez. Su almaz yapıya uygundur. Haşere barındırmaz ve sağlıklı çevreye bir zararı yoktur. Kolay bir uygulama sistemi vardır.

İstanbul Sultangazi dış cephe mantolama olarak yılların verdiği tecrübe ve birikimlerimizle sizlerle çalışmaya hazırız.  Yukarda da kısaca mantolama hakkındaki verdiğimiz bilgilere dikkat edip firmanızı iyi seçmeniz gerekmektedir. Çok geniş bir sektöre sahip olan mantolama uygulaması deneyimsiz insanların ellerine düşmeniz takdirinde bina işiniz çıkılmaz bir hal alır sizler için. Mantolama hakkında bilgi almak istiyorsanız bizleri aramanız yeterlidir. Ücretsiz keşiflerimiz ve karşılıklı anlaşmaya dayalı sözleşme usulümüz ve garanti kapsamındaki işlerimiz sayesinde tüm müşterilerimize güven ve memnuniyet sağlamaktayız. 7 /24 bizlere ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]