fib.net - firmalar işte burada

Sultangazi Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evlerinizin yapısında yoksa sizde kalorifer ve doğalgaz tesisatı yaptırmak istiyorsanız ücretsiz keşif hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Keşif konusunda uzman mühendislerimizin kalitesi deneyimleri ve tecrübeleri sayesinde sizlerin istekleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize ve işimize önem ve değer veriyoruz. Yaptığımız her kalorifer ve doğalgaz sistemini firmamız olarak kendi evlerimize tesisatı yapıyormuş gibi benimsemekte ve özen göstermekteyiz. Müşterilerimize yapılan tesisat işinde alınan ölçün ve proje çerçevesin de en ekonomik fiyatı belirleyip ödemeleri konusunda kolaylıklar sağlamaktayız. Soğuk kış aylarının vazgeçilmezlerinden biride kaloriferdir. Kışın soğuktan korunmak içinde tesisatın en iyi şekilde kurulmuş olması gerekmektedir. Tesisattaki aksaklıklar ve problemlerin ortaya çıkması sebebiyet verir.  Bu sıkıntılar doğmaması için kalorifer tesisatı yapımında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlara dikkat edilmez ise mesela boruların uzun olmasından dolayı ısıyı içeriye tam verememesi ve odanın soğuk olması ve bizlerin üşümesi, cihazın fazla ısınmasından dolayı da ceplerimize fazla fatura olarak dönmesi ve tesisatın borularının düzgün yapılmamasının sonucu su kaçakları olmakta ve yapan firmayla en kıza zamanda irtibata geçmek zorunda kalmaktasınız. Bu sorunların ortaya çıkması sizleri uğraştırıp tekrar zahmetli bir işe girişip garanti kapsamında değilse tekrardan sıkıntıları yaşayıp, maliyet olarak sizlere dönüşü ceplerinize uygun olmayabilir.

Kalorifer Tesisatı yapılırken bir diğer etken radyatörlerin (petek) seçimidir. Petek sayısı tasarrufunuz ve ısınmanız için çok önemli ve iyi tespit etmek gerekmektedir.  Petek seçimini yaparken bazı etkenler göz önüne alınarak yapılmalıdır. Bu etkenler;

  • odanın büyüklüğüne
  • odanın kullanım durumuna
  • odanın ısınmasına engel olabilecek soğuk hava temasına gibi.

Evlerimizin ve binalarımızın ısı seçiminde ise Doğalgaz ön planda olmaktadır. Çünkü hem tasarruf hem sağlık açından bir problem olmayan hem de ekonomik oluşundandır. İstanbul Sultangazi kalorifer ve doğalgaz tesisatı firmamız çağrı merkezimiz, uzman teknik kadromuz ve ücretsiz keşiflerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlerle çalışın.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]