fib.net - firmalar işte burada

Sultangazi Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Teknoloji, kalite ve düşük fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimizin vazgeçilmezi olmaya devam etme çabası içerisindeyiz. Kurulduğumuz günden bu yana üretim yapmakta olan ve ithal edilen her markanın bayiliğini yapmış olmaktayız.  Müşterilerimizin rahatlığı, konforunu üst düzeyde tutulmak amacıyla gereken her türlü çalışma yapılmaktadır. Bekleme salonumuzun sıcaklığı ve rahatlığı ile aracınızın işlem süresinde internet hizmetimizle internete girebilir, gazete ve dergi okuyabilirsiniz. Firmamız kuruluşundan itibaren oluşturulan politikası gereği müşteri memnuniyetine odaklanmış ve her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmuş ve olmaya da devam edeceğiz. Memnuniyet politikalarımızın temelini oluşturan düşük fiyat politikamız sizlerin her daim bütçenizin korumanıza yardımcı olması amacıyla oluşturulmuştur.

Kaliteli hizmet verirken en dikkat ettiğimiz konulardan birisi ise çalışanlarımızın alanında eğitimli ve işinde uzman olmasıdır. Kaliteli iş gücünün daha kaliteli bir hizmete dönüşmesi için kullanılan makinelerinde en üst düzeyde olması gerektiğine inanmaktayız. Firmamızda kullandığımız ekipmanlarımız sektördeki en iyi markaların ürünleridir.

Eğrilmiş, bükülmüş veya yamulmuş jantlar için tek çözümü jant düzeltme makinesidir. Jant düzeltme makinesi ısıtılmış bir jantın üzerinde çekme- itme tekniği kullanarak çalışan bir sistemdir. Bu teknik jant düzeltme işleminde yıllardır en çok kullanılan ve tavsiye edilen yöntemdir. Metalin yapısını değiştirecek derecede ısı verilmediği sürece ısıtmanın janta hiçbir zararı olmamaktadır. Fakat soğuk düzeltmede metalin kırılma ve çatlama riski vardır. Jant tamir makinemiz sayesinde klasik çelik jantlar, alüminyum alaşımlı jantlar oldukça değerli olan krom ve magnezyum jantların düzeltilmesini başarılı bir şekilde yapmaktayız. Jantın üretiminde kullanılan hammadde oldukça önemlidir. Eğer klasik bir çelik jant kullanıyorsanız, jantın esneklik özelliğinden dolayı herhangi bir problem yaşamazsınız. Alaşım jantlar kullanıyorsanız çok daha dikkatli olmalısınız. Düzeltme işlemi yapılmadan önce bu tip jantların ısıtılması oldukça önemlidir. Jantın kırılması, klasik çelik jantlarda çok sık rastlanan bir durum değildir. Alaşım jantlarda ise durum biraz farklıdır. Yeteri kadar dikkat edilmemesi durumunda ve düzgün işçilik uygulanmadan önce kaynak ve kırığın tamir edilmesi gerekir. Daha sonrada torna işlemi uygulanarak bu kaynak üzerindeki çapakların giderilmesi gerekir. Tüm bu hizmetleri son teknoloji makineler ve uzman ekip ile birlikte çok kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde garantili yaptırabilirsiniz.

İstanbul Sultan gazi Jant Düzeltme & Kaynak olarak sektörde her zaman en iyi hizmet, kaliteli ve güvenin adresi olmayı hedeflemekteyiz. Aile şirketi olmamızın avantajı sayesinde şirketimize gelen müşterilere aile ortamının sıcaklığını sağlamak her zaman görevimizdir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]