fib.net - firmalar işte burada

Sultangazi Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Sultangazi Kombi servisi olarak, tecrübeli uzman bir uzman bir kadro ile sizlere hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize servis hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Gezici ekibimiz kombi servisi için en kısa sürede sizin adresinize ulaşır ve işlemlere başlar. Müşteri memnuniyetini sağlamak için verilen hizmetleri en hızlı ve doğru şekilde çözümlüyoruz. Kombi tamiri yaptıracağınız zaman kesinlikle bize ulaşmanız yeterli olmaktadır. Kombinizin ömrünün uzun süreli olması için sürekli bakım yaptırmanız gerekir. Kombinize bakım yaptırdığınız zaman da cebinizde kere geçer tasarruf edersiniz. Kombinizin tamirinde değiştirdiğiniz parça değişimi için bir yıl garanti vermekteyiz çünkü biz kendimize güveniyoruz.

Kombi tamiri ve bakım servisi olarak her zaman en iyi si olduğumuzu iddia ederiz ve yapmış olduğumuz işlerde de kendimizi her zaman kanıtlamış olmaktayız. Profesyonel ekibimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü şekilde hizmet sunmaktayız ve hızlı bir şekilde bütün problemleri çözümleriz.

Kış ayları gelince kombinizin ayarları bozulmadan lütfen ayarlarına baktırın çünkü her hangi bir arızaya sebep verirseniz kış için zor durumda kalırsınız kalmamak içinde zamanında bakım yaptırmanız şart olmaktadır. Kombinize zamanında bakım yaptırdığınız zaman da Fatura tutarı olarak daha az olacaktır. Kombinizin peteklerinin bakımını yaptırdığınız zamanda içerisindeki kireçlemeler ve tozdan dolayı çamurlaşmaların temizliği servisimizce yapıyoruz ve yapıldığı zaman ısıtma için daha avantajlı şekilde çalışır. İstanbul’da SULTANGAZİ bölgesinde uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Kombinizin peteklerimi ısınmıyor ise, kombinizden sıcak su gelmiyorsa bunun gibi bütün problemlerde bize ulaşın yeterli olacaktır. Bizim servisimizde işinde başarılı olan ustalar sayesinde arıza olan yerler hemen tespit edilir ve arıza kolaylıkla tespit edilir.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]