fib.net - firmalar işte burada

Sultangazi Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Mutfak en çok düzenin ve kullanışın arandığı yer. Her bayan kullanışlı bir mutfağın hayalini kurar. Renk seçimi, kullanım düzeyi bir mutfak için önemlidir. Uzman kadromuz sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Mutfak Dolabı yaptırırken öncelikle vermeniz gereken karar dolaplarınızın ve mutfak tezgâhınızın yapımında hangi malzemenin kullanılmasını isteyeceğinizdir. Tabi iki çeşit malzeme seçme şansınızda vardır. Örneğin, dolapların ana gövdelerinde ve kapak kısımlarında farklı malzemeler kullanılabilir.

Gövde ceviz ve kayın gibi masif malzemeden yapılabileceği gibi mdf ve sunta plakalarından da olabilir. Bu tamamen sizin istek ve arzunuzla alakalıdır. Masif malzeme en kaliteli ve en uzun ömürlü malzeme olmakla beraber, maliyet açısından en yüksek maliyetli malzemedir. Tabi her zaman mutfak sahibi olunamayacağı için bu tarz kaliteli malzeme her zaman için önemlidir. Ceviz ağacı plakası, mdf plakasının yaklaşık 8-9 katı kadardır. Masif malzemeden sonra gövdede kullanılabilecek en kaliteli malzeme MDF malzemesidir. MDF İngilizce Medium-Density-Fibreboard kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe’ye orta yoğunluklu odun lifi plakası olarak çevrilebilir. Bizler MDF odun liflerinin, sıcakta sertleşen sentetik reçine yapıştırıcılar ile karıştırılıp preslenmesi sonucu elde etekteyiz. Bu MDF plakaların üzerinin teknolojik emprenye makineleriyle melamin reçinesi ve tutkal emdirilerek yanmaz ve su geçirmez hale gelen dekor kâğıdı ile kaplanmasıyla elde edilen malzemeye MDFlam denir. Her malzemenin kalitesi elbette farklıdır. Önemli olan sizin hangi malzemeyi karşılayabilecek durumda olduğunuzdur. İstanbul Sultangazi Mutfak Dolabı Yapımı firması olarak her türlü malzemenin renk seçenekleri bulunmaktadır. Sizlerle birlikte malzemenin kararı verildikten sonra rengi konusunda seçim yapabiliriz.

Mutfak dolaplarında kullandığımız başka bir malzeme çeşidi ise suntadır. Sunta ise basit odun parçalarının sentetik reçinelerle preslenmesi ile elde edilen daha basit bir malzemedir. Ekonomik açıdan daha uygun olması nedeniyle mutfak gövdelerinde sıklıkla MDF veya Sunta malzeme tercih edilmektedir. Sizlerde uygun fiyatlı bir mutfak düşünüyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bazen müşterilerimiz bizlere malzeme tanıtımında şu soruyu sormaktadır. Bu iki malzemeden hangisi daha iyidir?  Dolaplarınızı hiç suyla temas ettirmeden kullanacaksanız görüntü açısından ikisi arasında bir fark yoktur. Çünkü ikisi de aynı malzeme ile kaplanabilmekte ve estetik açsından daha iyi görünmeleri sağlanabilmektedir. Fakat mutfak gibi suyla sürekli muhatap bir alanda suya daha dayanıklı olan MDF malzemenin kullanılması daha iyi olacaktır. Bizler sizlere en iyi mutfaklar sunmak için buradayız. Amacımız hayalinizdeki mutfağa uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlamak. Kaliteli ve sağlam mutfaklar için iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak randevu alabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]