fib.net - firmalar işte burada

Sultangazi Pilates Salonları

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kurulduğumuz günden bu yana, dikkatimizin yeniliklere vererek sporcu ve spor yapmak isteyenlerin istek ve taleplerini sürekli takip etmekteyiz. Bu istek ve talepleri meslek tecrübemiz ve bilgilerimizle sizlere kurulduğumuz günden beri hizmet olarak sunmaya devam ediyoruz. Asla başardıklarımızla yetinmeden, yeni hedefler belirleyerek yeni fikir ve projeleri hayata geçiriyoruz. Zihnimiz sürekli daha iyiyi arıyor ve bu sayede sporun öncüsü ve otoritesi olmaya devam ediyoruz.

Dürüstlük, güven, saygı ve sevgi bayrağımıza bu isimleri yazdık, yazdık ki üyelerimiz ve eğitmenlerimiz ile spor öncesi, esnası ve sonrasında doğru iletişim içerisinde olsun. Bu sayede kurumumuz aile ortamı içerisinde güvenilir ve sıcak bir spor ortamı oluşturduk. Ve böyle kalması içinde elimizden geleni yapıyoruz. Bu sebeple üyelerimizin en iyi antrenmanı yapabilmeleri için işletmecilerimiz ve çalışanlarımız sürekli olarak çalışıyoruz. Pilates, zumba, fitness, cardio kilo alma, kilo verme ve daha birçok alanda alanlarında profesyonel, eğitimli ve sertifikalı eğitmenler ile hizmet vermekteyiz. Salonumuz yeni nesil ve modern farklı ekipmanları ile hizmetinizdedir. Sadece bayanların kullanımına sunulan aktivite ve fitness bölümlerinden oluşan özel bayan bölümü, özel bay bölümü ve karışık bölümümüz bulunmaktadır. Pilates bölümü ağırlıklı olan salonumuz uzman pilates eğitmenlerimiz ile birlikte hizmetinizdedir. Pilates’in asıl amacı zihin ve beden bütünlüğünü öngören, denge, nefes ve hareket sistemlerinin sentezi olduğunu söyleyebiliriz. Eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kasları güçlendirmeye, esnetmeye ve özellikle içsel karın kaslarının kuvvetlendirilmesine yardımcı olan bir sistemimizdir. Yer çekimine karşı yapılan pilates egzersizlerimiz ile vücudunuzdaki şekillenmeyi kısa sürede görebileceksiniz. Uzayan kaslar ile birlikte daha ince bir görüntüye sahip olabilmek adına uzun süreler zaman harcayabilir hatta beden güçlenmesi ile zor egzersizleri gerçekleştirirken ne kadar estetik bir görüntü elde edileceğini göreceksiniz. Gebelik döneminde alınan kiloları ve değişen beden ruh halimizi derinden etkilerken yapılan doğru ve etkili egzersizler ile vücuda şekil verebilir ve psikoloji düzeltmeye yardımcı olabilmektedir. İşimizde uzman eğitmenlerimizle sizlere daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunmaktayız. Pilates salonumuz da bayanlar ayrı erkekler ayrı pilates yapabilirler. Her saat özel ders programlarımız ve grup programlarımız bulunmaktadır. Tercihiniz ne olursa size uygun saat ve günlerde ders koyuyoruz.

İstanbul Sultangazi Pilates Salonu olarak tecrübeli eğitmenleri ve konforlu salonları ile spor partneriniz olarak kişisel hedeflerinize ulaşma yolunda tek ve doğru adresinizdir. Uzman kadromuz ile aynadaki hayallerinizi gerçekleştirmeye bekliyoruz.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]