fib.net - firmalar işte burada
Tadilat Dekorasyon
Tadilat Dekorasyon

            Taşındığı evin dekorasyonundan memnun olmayanlar ya da uzun zamandır oturduğu evin tadilat istediğine karar verenler için kısa sürede birçok çözüm sunulmaktadır. Ev tadilatı özen isteyen başlı başına bir iştir. Mutfak, banyo, odalar, balkon ve evin diğer bölümleri tek tek düşünülerek özel çözümler ve yenilikler getirilmektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda olduğu için evde rahatsızlık verilen sorunlar kısa sürede ortaya çıkarılarak buna göre istenilen değişikliler yapılmaktadır. Müşteriler usta bulma, işlerle ilgilenme gibi sorunlarla karşılaşmaz.

Tadilat için zaman harcamak zorunda kalmaz:  

            Hiçbir şey ile ilgilenmesine gerek kalmadan anahtar teslimi ile yeni evine kavuşmaktadır. İşinde profesyonel personelle çalışan firma zamanın değeri bildiği için hiçbir aksaklığa yer vermeden planlanan zamanda işleri sonuçlandırmaktadır. Yapılan işlerin her aşamasında müşterileri ile fikir alışverişi yapan personel mutlaka memnun edici sonuçlara ulaşmaktadır. Sürekli kendini yenileyen, dünya trendlerini takip eden firma evi en iyi ve en modern şekilde nasıl değerlendireceğini bilmektedir. Evin dışından içine doğru dış cephesinden, içindeki her ayrıntıya kadar tadilat yapılmaktadır. Kalite ön planda tutulmaktadır. Kullanılan malzeme ve kaliteli işçilik yapılan işlerde kendini göstermektedir.

            Fayans ve parke seçiminde bilgi birikimini müşterileri ile paylaşarak en doğru ve en zevkli seçimler için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Dış cephede gerekli olan mantolamanın yapılması ile ısı kaybının engellenmesi konusunda büyük fayda sağlanmaktadır. Çatı ile ilgili sorunlar tespit edilerek gerekli onarım ve yenileştirme işlemi yapılmaktadır. Evin elektrik ve su altyapısı yenilerek temel sorunları giderilmektedir. Evin boyasının seçimi ve tarzı konusunda en modern ve yeni yöntemler uygulanmaktadır. Yapılan işlerde müşterileri memnuniyeti ile orantılı olarak uygun fiyat politikası uygulanmaktadır.  Sadece tadilat değil dekorasyon konusunda da orijinal fikirleri ile müşterilerinin önüne çıkmaktadır.

            Mobilyalarından memnun olmayanlar için özel mobilya yapımı hizmeti bulunmaktadır. Böylece hayalindeki mobilyaya kavuşan müşteriler zevkle yeni mobilyalarını kullanmaktadır. Koltuk döşemelerinin değiştirilmesi yapılmaktadır. Mobilyaların cilası yapılarak yenilenmesi sağlanmaktadır. Her bütçeye uygun çözümler getirilerek evde ve eşyalarda yenilikler ve değişiklikler yapılmaktadır. Evinde her açıdan yenilik isteyenler yapılan tadilat sonucunda evinin bambaşka yaşam alanına dönüştüğünü görmektedir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]