fib.net - firmalar işte burada

Tuzla Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Günümüz teknolojisinin konforunu çok iyi şekilde yaşamaktayız. İstediğimiz her yerde bağlantı kurabilir ve işlerimizi devam ettirebiliriz.  Günlük işlerimizin tümünü bilgisayar ya da laptoplarımızdan yapmaktayız. Bankalar, hastaneler, ofisler olsun bilgisayar üzerinden gitmektedir. Oluşabilecek bir arızada iş aksamaktadır. Bu gibi iş aksamaları ile karşılaşmamak için firmamızla uygun fiyatlı yıllık periyodik bakım anlaşması yapabilirsiniz. Firmamız güven aşılayan ve garanti veren bir firmadır. Bilgisayar ve laptop tamirlerinizi güvenle bizlere yaptırabilirsiniz. Tüm arızalarınızı kusursuz şekilde çözümleyen teknik ekibimiz konusunda uzman ve deneyimli bir çalışma ekibidir. Yaratıcı çözümlerle öne çıkmakta ve uygun fiyat anlayışımızla müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Tamir sürecini asla uzun tutmamaktayız. Eğer aynı gün içersinde tamir edilebiliyorsa sorunu hemen çözüp müşterimize teslim etmekteyiz sorun aynı günde çözümlenmeyen bir sorun ise teslim sürecini müşterilerimize arıza durumuna göre bildirmekteyiz.

Çeşitli sebeplerden dolayı bilgisayarlarımızın ve laptopumuzun arızaları ile karşılaşmaktayız. Sık olarak, ekran, kasa, donanım ve şarj arızası olarak karşımıza çıkmaktadır.

En çok karşılaşılan sorunların biride bataryadır. Bataryanız dolu olmasına rağmen batarsa işareti boşalıyor ve hemen kapanıyorsa batarya bozulmuş olabilir. Batarya çok çabuk bozulan bir şey değildir. Ancak yanlış kullanım sonucu erken bozulabilir. Bataryanız dolduğu zaman batarya kablonuzu bilgisayarından ve fişten çıkarın. Bu uygulamaları yerine getirirseniz laptop bataryanızı uzun süre kullanabilir ve erken arızadan kurtarmış olursunuz. Bilgisayar ve laptopunuzu ne kadar dikkatli ve titiz kullanırsanız o kadar sağlamlığını korur ve arızadan uzak tutmuş olursunuz.

Firmamıza 7 gün 24 saat İstanbul Tuzla Bilgisayar Ve Laptop Tamiri için her tülü sorununuzda çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız olarak yedek parça garantisi sunmaktayız. Bilgisayar ve laptopunuzun emin ellere teslim etmeniz silerin huzurlu olmanızı sağlayacaktır. Güler yüzlü ekibimizle bizimle çalışmaya bekliyoruz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]