fib.net - firmalar işte burada

Tuzla Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Jantların lastikler gibi uzun ömürleri yoktur. Ancak jantlar üzerinde imal yılları belirtilmektedir. Jantlar alüminyum da olsa, çelik ve alaşımlı da olsa neticede metal bir parçadır. Sürüş kalitesine bağlı olarak zamanla deformasyona uğrama ihtimali vardır. Basit deformasyonlarda lastiğin hava kaçırması söz konusu olurken, büyük hasarlarda sürüş güvenliği de tehlikeye atılmaktadır. Hasar gören jantlarla ilgili jant düzeltme, tamir edilme ve işlem servisimiz tarafından en güvenli şekilde olmaktadır.

Jant düzeltme makineleri ısıtılmış bir jant üzerinde çekme itme tekniği ile çalışır. Bu teknik jant düzeltme konusunda yıllardan beri en çok tesviye edilen bir yöntemdir. Isıtma olmadan eğrilmiş jantın, dönen tekerlekler vasıtası ile sıkıştırılarak düzeltilmesini ve bağımsız hidrolik aparatların kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Bazı kimseler ısıtma olmadığı için bu yöntemin daha iyi olduğunu iddia edebilir metalin yapısını değiştirmeyecek şekilde ısıtmanın janta hiçbir zararı olmayacaktır. Sizler için her tekniği denemekte sizlerin istekleri doğrultusunda işlem yapmaktayız.

Jantın hasarı sadece görsel yönden çizik vb. seviyede ise bu sorun teşkil etmeyebilir. Ancak lastiği tutan yanaklarında yamulma, kırılma ve yarılma olması durumunda kesinlikle janta müdahale edilmemeli, yenisi ile değiştirilmelidir. İstanbul Tuzla Jant Düzeltme & Kaynak olarak orijinal jant, oto lastik ve jant sektörde müşterilerimize yenilikçi, güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermekteyiz.  Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri hızla takip ederek müşterilerine kazandıran, en kaliteli hizmeti sağlamayı ilke edinmekteyiz. Servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Yolda, şehir dışında herhangi bize ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda olmaktayız. Amacımız hızla gelişen otomotiv teknolojisini yakından takip ederek, iyi, sağlıklı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde siz müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimizde satış odaklı değil de, müşteri memnuniyetini temel alınarak ve yine müşteri sorunlarına mazeret değil de hızlı ve kesin çözümler sunmak. Bu işi yaparken de saygılı, güler yüzlü ve anlayışlı iletişimler kurmak. Tüm araçların çelik, alüminyum ve demir jantları eğik, kırık ve çatlakları argon kaynağı ile itinalı olarak düzeltilir ve tamir edilir. Ayrıca isteğe göre jantlarınız boyanır, parlatır ve temizliği yapılır. İleri teknoloji ile alüminyum kaynak işleri yapılır. Alüminyum, demir, çelik jant tamiri, jant boyama, jant parlatma, jant temizleme, jant kaynak işlerini, eğik, kırık, çatlak jant düzeltme, argon gaz altı kaynağı ile jant kaynak işleri, ileri teknoloji ile alüminyum kaynak işleri konularında uzman ve tecrübeliyiz. Bu konularda siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]