fib.net - firmalar işte burada

Tuzla Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Tuzla klima servisimize hoş geldiniz. Biz işinde tecrübeli ustalar ile beraber çalışıyoruz. Bizim için işimizin kaliteli ve güvenilir şekilde sürmesi çok önemlidir. Klimalarınıza 7/24 özel hizmet verebilmekteyiz. Klimalarınızın iç ünitesi, dış ünitesi, salon tipi klima, duvar tipi klima ve tavan tipi klimalar gibi ürünlere hizmet vermekteyiz.

Bakım, onarım, montaj, kurulum, demotaj, arıza tespit, yıkama temizleme ve satış hizmetlerini sizlere vermekteyiz. Yapılan işçilikler ve takmış olduğumuz parçalar 1 yıl garantili olmaktadır.

İç ünite montajları terazi sistemi kullanılarak montajları gerçekleştirilir.

Dış ünite montajları iç ünite tarafıyla mesafesi yakın olması gerekir.  

İzolasyonların etkenlere karşı zarar görmesini önlememiz gerekiyor.

Montaj yerinin doğru şekilde belirtilmesi gerekir.

Uygun voltaj sigortası takılması gerekir.

Montaj sonrası ilk çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller.

Çalıştırdıktan sonra cihazın çalıştıktan sonra alınan değerlerin normal olması gerekir.

Klimalarımız doğru yanlışsız şekilde kurulum yapıldığı her montaj sonrası kontrol edilir. Bu durumda işimizin daha sağlam olduğunu belirtir. Alanında uzman ekibimiz ile çalışmak hem cihazın hem de yaşam alanınızı güvenli bir hale getirir ustalarımız.

Klima montajında yapmış olduğumuz hizmetlerden bazıları iç ünite filtre temizliği, iç ünite ilaçlaması, dış plastik aksam ilaçlaması ile temizliği, iç ünite bağlantı kontrolleri, dış ünite kondanser kontrolü, dış ünite gaz kontrolü, dış ünite kaçak kontrolü ve dış ünite bağlantı kontrolü ve bağlantılarını yapmaktayız.

Klimalarınıza bakım yaptırmalısınız çünkü klimanız iç ünite ortamının havasıyla emmiş olduğu gözle görülmeyen toz ve bakterileri barındırmaktadır. Eğer klimanıza bakım yaptırmazsanız pis hava ve bakteriler ortama tekrardan yayılır. Klimanızın üflemiş olduğu soğuk hava ile kolayca sizin yaşam alanınızı ve sağlığınızı tehdit eder. Bu yüzden en az yılda bir kez bakım yaptırmanız şart olmaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]