fib.net - firmalar işte burada

Tuzla Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Hayatınızı kolaylaştıran makine teknolojisinin en önemli icraatlarından olan kombiler bulunan her yere ısıtma sağlanmaktadır. Doğalgazın pahalı bir yakıt olmasından dolayı odun ve kömür gibi ısıtıcılara yönelmektedir. Ama kombinizin bakımlarını doğru ve zamanında yaptırırsanız o zaman yakıttan tasarrufa geçersiniz. Kombilerde bir arıza oluşana kadar beklenmemelidir. Oysaki siz bakımlarınızı zamanında yaptırmazsanız can kaybı bile yaşanabilir o yüzden sürekli olarak kontrollerden geçirmeniz gerekir. Doğalgaz sızıntısı söz konusu olduğu zaman bazen bir lambanın açılması bile büyük bir patlamaya sebep olabilir. Ve bu durum can kaybına kadar sebep verebilir. Bu durum da herhangi bir sorun yaşanmadan kombilerinizde bir sorun olmasa bile bakımını yaptırın. Bakım zamanı ise her sonbahar ve ilkbaharda bakım yapılması gerekir. Kombinizin ateşlememsi gibi ve suları ısıtmaması gibi sorunları aslında ortadan kaldıra bilirsiniz bazı önlemlerle birlikte kombinizdeki sorunları ortadan kaldıra bilirsiniz.

İstanbul Tuzla Kombi servis kapsamı müşterilerimizin acil ya da rutin kontrol ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Acil bir sorun olduğu zaman bizim size vermiş olduğumuz hizmet 7 gün 24 saat olmaktadır. Böyle bir durumda bize ulaşmanız yeterli biz hemen sizin adresinizdeyiz. Kısa sürede kombinizin sorununu çözecek olan ekibimizin gerekli olacak olan bütün parça değişimi olacak ise her zaman hazırlıklı olarak sizin adresinizde bulunmaktadırlar. İşin de uzman olan ekibimiz doğru zamanında vermiş olduğu hizmet ile her zaman sizin adresinize gelmektedirler.

Genel olarak birçok kişinin merak ettiği rutin bakımlarımız 15 dakika içerisinde tamamlanmakta olup herhangi bir petek temizliği olur ise bu süre biraz daha uzaya bilir. Hayati bir önem taşıyan kombilerimiz de gaz sızıntısı olduğu zaman acil olarak ekibimizi arayarak destek alabilirsiniz. İstanbul Tuzla Kombi Servisi olarak, her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]