fib.net - firmalar işte burada

Tuzla Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Tuzla Mobil Lastikçi
  • Tuzla Mobil Lastikçi
  • Tuzla Mobil Lastikçi
  • Tuzla Mobil Lastikçi
  • Tuzla Mobil Lastikçi
  • Tuzla Mobil Lastikçi

Patlak veya hasarlı bir lastiğiniz mi var? Neyse ki, bir çekici çağırma ve yüksek maliyetli lastik tamiri konusunda endişelenmenize gerek yok. Size sunduğumuz hizmet Tuzla mobil lastikçi olarak tüm otomobil, SUV ve hafif kamyon lastikleri, şehir sınırları içinde ve mesai saatleri içinde yol yardımı içerir. Lastiğinizi uygun maliyetle onaracağız veya bir yedek parça bırakacağız. Lastikle ilgili acil durumlar için mevcut servis araçlarımızla, Tuzla 7/24 lastikçi hizmetinin ihtiyaç anında yardımcı olabileceğine şüphe yoktur. Lastik onarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya aşağıda yerinde lastik onarımlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tuzla Mobil Lastikçi Hizmeti

Tuzla ve İstanbul’da yer alan altı lokasyona rağmen, yeni lastikler almanın veya bir lastiği tamir etmenin her zaman uygun olmadığının farkındayız. McWhorter ayrıca evinizde, ofisinizde veya başka bir yerde onarımlar için bir mobil lastik servisi sunar. Aracınız şehirde nerede bulunursa bulunsun, yol yardımı veya yeni lastiklerin takılmasıyla ilgili ayrıntılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ticari Yol Kenarı Lastik Yardımı

Tuzla mobil lastikçi hizmeti, İstanbul Tuzla bölgesindeki ticari kamyon ve treyler için araç lastik onarımlarını ve değişimini yerinde ve 7/24 sağlayan birkaç lastik mağazasından biridir. Ticari fiyatlar çalışma saatleri dışında geçerlidir.

Tuzla mobil lastikçi ayrıca çok çeşitli yarı kamyon kabin ve treyler lastikleri, tarım ekipmanı lastikleri ve inşaat aracı OTR lastikleri ile ilgili lastik deposudur. Ticari mobil lastik patlaması onarımı, değişimi veya yedek parça teslimi ile ilgili ayrıntılar için aşağıdaki konumlardan herhangi biriyle iletişime geçin. Tuzla mobil lastikçi İstanbul’un her yerindeki ticari müşterilere hizmet vermektedir.

Hizmetimizin faydaları:

  • Kalite güvencesi. Şirketin ustaları tarafından yapılan tüm çalışmalar, bakım gerektirmeyen uzun bir hizmet ömrü sağlar. 90 güne kadar garanti veriyoruz.
  • Haftanın 7 günü 24 saat tam kapsamlı jant onarımı. Sabit bir lastik tamirhanesi ile aynı hizmet kapsamını gerçekleştiriyoruz.
  • Farklı ödeme şekli. Araç sahipleri, pos makinesi aracılığıyla doğrudan sürücüden nakit veya banka kartıyla hizmetler için ödeme yapabilir.
  • Hızlı hizmet. Tuzla mobil lastikçi servisi 24 saat çalışıyor, görevli ekip derhal olay yerine varacak ve hızlı bir şekilde onarım çalışması yapacak.

Siz de acil ve çözülmesi gereken bir lastik problemi yaşadığınızda hemen Tuzla mobil lastikçi hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz size hemen dönüş sağlar ve olay yerine geldikten sonra probleminize çözüm sunar.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]