fib.net - firmalar işte burada

Tuzla Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Tüm araçların bakımının yapılması ve özellikle belli bir yaşta olan ve belli bir kilometreyi geçen araçlarınızın mutlaka bakımı üzerinde durulması gerekmektedir. Güvenilir bir firmanız var ise masraftan kaçınmadan ve ertelemeden bakımını ve onarımını yaptırmanız olası kazadan sizi korur ve aracınızın ömrünü uzatır.

 

İstanbul Tuzla oto servis bakım tamir firmamız uzun yıllardır bu sektörde görev yapmakta, bu sektörden ekmek yemekte ve bu sektörde en iyi ve en kaliteli şekilde firmaların arasına adımızı yazdırmaktayız. Güler yüzlü çalışan kadromuz, profesyonel ekibimizle firmamızı geniş bir ağ kitlesine yayarak her geçen gün daha da sağlam adımlarla büyüyerek yolumuzda ilerlemekteyiz. Sektörümüzün ne kadar ciddi bir iş olduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımızın deneyimli, tecrübeli, eğitimli ve sertifikalı olmasına dikkat etmekteyiz. Bu bağlamda çalışanlarımızı özenle ve itinayla seçmekteyiz. Firmamız olarak araçlarınızın periyodik bakımını, yedek parça tamiri ya da değişimini, motor tamirini, boya işlemlerini, kaporta tamirini, farlar ve ışık sistemi tamirini, tampon tamirini, radyatör tamirini, akü sorunu tamirini ya da akü değişimini, rot balans tamiri, tekerleklerin bakımını, yağ filtresi bakımını, motor yağı bakımını, araba ile ilgili tüm iç ve dış tamirini, bakım ve onarım servisini yapmaktayız. Aracınızın sadece arıza yaptığında değil yağını, suyunu ve tekerlek havasını kontrol ettirmek için bile periyodik bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

 

Araçlarınızı seyahat için uzun yolda, yük taşımacılığında, evinizden işinize ve işinizden evinize ulaşım için bir yerden bir yere gitmektesiniz. Buda devamlı olarak günlük yaşantınızda kullanmamızdan ya da kullanım hatalarından doğan yıpranmalar meydana gelmektedir. Bu yıpranmalara taviz vermeden ve oluşmadan gerekli önlemleri almalısınız. Alınmadığı takdirde kötü sonuçlar oluşabilir. Firmamız olarak kötü sonuçlarla karşılaşmanızı asla istemeyiz. Sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız. Uygun fiyat tarifemizle sizlere gerekli önemi vermekteyiz. Tuzlada bulunan firmamız tüm bölgelerine ve semtlerine en hızlı oto servisi hizmeti vermektedir. Hizmette sınır tanımamaktayız. Aracınızın tüm arızasını yapmakta ve çözümleyemediğimiz hiçbir arıza bulunmamaktadır. Kaliteli ve orijinal yedek parça kullanmaktayız. Müşterimizin isteği doğrultusunda hareket etmekte ve müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktayız. Bizlere müşteri temsilcimizden her gün ve her saatte ulaşabilirsiniz.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]