fib.net - firmalar işte burada

Tuzla Pilates Salonları

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Pilates her yaştan insanın rahatlıkla uygulayabileceği bire egzersiz sistemidir. Duruş bozukluklarının tedavisinde, esneklik, sakatlık rehabilitasyonunda etkili olarak kullanılabilmektedir. Dansçılar ve sanatçılar tarafından özellikle tercih edilmektedir. Kas gelişimini sağlarken kasları kalınlaştırmadan sıkı bir görüntü sağlamaktadır. Ayrıca pilates egzersizleri engelli bireyleri adapte edilebilir böylece fiziksel ve zihinsel rahatlama, uyum ve vücut farkında lığı sağlanabilir. Programımızda her yaştan insanın olduğu gibi hamileler içinde program sunmaktayız. Hamilelik bir kadının yaşayacağı en özel dönemlerdir. Hamilelikle birlikte daha önce karşılaşılmayan bir takım değişimler gerçekleşir. Bu değişimler psikolojik ve fiziksel olarak kendilerini hissettirecek ve her gün yeni bir siz ile tanışıyor olacaksınız. Başta belki de anlamlandıramadığınız, değişimlerin hamilelik hormonlarından kaynaklandığını ve doğumdan kısa bir süre sonra normale döneceğini bilmelisiniz. Bizler bu zorlukları sizin için en aza indirmeye çalışmaktayız. Hamilelik pilatesi egzersiz programımız doktorunuzun önerisine göre, pos tür analizinize göre, bireysel durum ve ihtiyaçlara göre belirlemekteyiz. Haftanın 5 günü en az 30 dakika egzersiz yapmasının gerektiği anlamına gelmez.  Pilates kasları kuvvetlendirir. Kilo kontrolü sağlar. Dengeyi artırır. Doğum sonrasında kilo vermeyi hızlandırır. Kabızlığı azaltır. Hamileliğe bağlı şekeri önler. Uykunuzu düzenler. Yorgunluğu azaltır. Şişkinlik ve ödemi azaltır. Doğum stresini azaltır ve doğumu kolaylaştırır. Erken doğum riskini azaltır. Hamilelik süreci bizim için çok önemli olmakla birlikte sizler egzersiz yaparken eğitmenimiz sizinle birebir ilgilenmekte olup, sizin sağlığınızı düşünerek egzersizleri dikkatli ve kontrollü yapmanızı sağlayacaktır.

Pilates, yoga ve nefesi birleştirdiğimizde bize özel egzersiz ve terapi derslerimizle hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınız bize emanettir. Pilates ile omurganızı ve tüm kas gruplarınızı tek tek kuvvetlendirerek daha sağlıklı ve fit oluyor. Yoga ile yaşamı daha iyi anlayıp, hayatla tüm fiziksel ve zihinsel bağınızı nefes ile kuvvetlendirebilirsiniz. İsterseniz kendi arkadaşlarınızla grup oluşturabilirsiniz. Ya da 2 li veya 3 lü bizim mevcut gruplarımıza dâhil olarak uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Uygun kadromuz, mutfak yardımcılarımız ile birlikte beslenmenizi de ayarlıyoruz. Beslenmenize dikkat ederek sizlere en iyi pilates eğitimini vermekteyiz.

İstanbul Tuzla Pilates Salonu olarak sizlere en kaliteli, en uygun eğitimleri vermekteyiz. Sizlerin bedenine sağlık ve rahatlık vermekteyiz. Sizler için uzman kadromuzu her zaman genişletmekte ve pilates konusunda bir numara olma yolundayız. Salonumuzun araç gereçleri sayesinde sizlerle birlikte aletli pilates seanslarımız bulunmaktadır. Aletli pilateslerde sizlerin yanında olarak en doğru ve sağlıklı eğitimi vermek için çalışmaktayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]