fib.net - firmalar işte burada

Ümraniye Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bilgisayarınızın ve laptopunuzun arızasını profesyonel işinin uzmanı teknik servisimize yaptırmalısınız. Cihazlarınızı güvenilir firmamıza teslim etmeniz yeterli olacaktır. Teknik servisimiz her marka ve modeli tamir etmekte ve yedek parça hizmeti vermektedir. Garanti süresi bitmiş bilgisayar ve laptoplarınızın tamir, bakım, onarım, ram sorunu, hard disk arızası, güç kaynağı arıza, ses arızası, yazılım arızası, ekran değişimi, soğutma arızası, fan arızası, tuş ve klavye arızası, ekran kartı değişim hizmetlerini vermekteyiz. Ekran kartı ve diğer arıza sonucu değiştirilen parçaların orijinal olması gerekmektedir. Değiştirilen yedek parça garanti kapsamındadır.

Bilgisayarınızı devamlı kullanan birisi olarak, aşağıdaki sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Bilgisayarınızın düğmesine bastığınızda tüm kabloların takılı ve elektriğin olmasına rağmen herhangi bir açılma veya kıpırtı olmayışı veya tam açılacakken birden ani olarak kapanması ve sonra aniden açılması gibi sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu durum bilin ki güç kaynağında sorun var anlamına gelmektedir. Güç kaynağı arızanıza bakılıp tamir edilmeli veya bilgisayarınıza yeni bir güç kaynağı takılmalıdır. Bir diğeri ise monitör görüntüsündeki bozukluktur. Monitörünüzün görüntüsü kablo ve soketle ilgili değil ise bilin ki ekran kartı sorunu yaşamaktasınız. Birincisi ekran kartı üzerindeki fanın düzgün çalışmaması sonucu arızaya ya da ekran kartı sağlamsa monitör arızasıyla karşı karşıya kalmaktasınız. Ekran kartı üzerindeki fan arızalı ise fanın yenisini takmakta, monitör arızalı ise arızayı gidermek, arıza giderilemeyecek ise yenisini temin etmekteyiz. İki seçenekte de firmamıza başvurmanız gerekmektedir.

Teknik kadromuz ve geniş stok seçeneğimiz ile en kısa zamanda kesin çözüm İstanbul Ümraniye bilgisayar ve laptop tamiri servisimiz sizler için doğru adrestir. Fiyat konusunda bilgisayar ve laptop tamirlerinizde yapılan arızaya göre en uygun fiyatı sunmaktayız. Uygun fiyata kaliteli bir çözüm sağlamaktayız. Bizlere ulaşabilir ve bizlerle çalışabilirsiniz sizinle bir telefon uzaklığındayız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]