fib.net - firmalar işte burada

Ümraniye Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Ümraniye firmamız gereken özveriyi müşterilerimize sonuna kadar yanında olarak göstermektedir. Çatılarınızın dış görselliğinin önemli olmasının yanında yağmurdan, rüzgârdan, güneş ışığından ve gürültüden doğan rahatsızlığı ortadan kaldırmak adına çatı sistemi önem arz etmektedir. Çatı işinde uzman ve referanslarımızla bir numaralar içersinde yer almaktayız. Sizlerde çatılarınızda değişiklik istiyorsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz. 7/24 hizmetinizdeyiz.

 Çatı yapılırken birkaç nota değinelim. Bunlardan biride çatınız yapılırken baca diplerine dikkat etmektir. Baca diplerine suyu geçirmemesine dikkat etmekte ve bunun için su geçirmez yalıtım malzemeleri ile kullanmaktayız. Baca diplerini itina ile yerleştirmekte sonradan bir sıkıntı ya da akıntıya maruz kalmamasını sağlamaktayız.  Baca dipleri dikkatli yapılmaz ya da su geçirmeyen bir malzeme yerine kalitesiz bir malzeme ile yapılırsa bacadan akan sular isle beraber evlerinizi batırmakta be temizlemek için bir hayli uğraştırmaktadır.  İşimizi ne kadar iyi yaparsak yapalım kaliteli malzeme kullanırsak kullanalım bir müddet sonra su geçirmemesi için kullanılan yalıtım malzemesi dış etkenlerden dolayı yıpranma yapar kontrol edilip bu gibi durumlarda yalıtım malzemesini değiştirmek ve yenilemek gerekecektir. Müşterilerimizi bu gibi durumlarla karşılaşmaması atına çatı tadilatınızı biz yapmakta ve garanti vermekteyiz.

İstanbul Ümraniye çatı yapımı ve tadilatı olarak çatı tamiri, çatı onarımı, çatı bakımı ve çatı izolasyonu hizmetleri vermekteyiz. Çatı bakımı ve onarımını hafife almayınız. Küçük bir sızıntıda kendiniz yapmaya kalkmayınız aksi takdirde çatıdan düşebilirsiniz. Çatıları emin ellere bırakınız. İşlerinde usta bu iş için eğitim almış ve çatı üzerinde durmayı ve güvenliklerini sağlayan kişilere bırakınız. Çalışan teknik servisimizin tüm koruyucu ekipmanlarını bulundurmakta ve kullanımını sağlamaktayız. Kaynak makinesi gibi aletler kullanılacak ise mutlaka Yangın gibi oluşabilecek olaylara karşı önlem almaktayız. Profesyonel bir kadro ve işçisini koruyan bir firmayız. Firmamız olarak işçi güvenliğini sağlamaktayız. Çatıda kullanılan bakım onarım malzemelerinin hepsi CE belgeli veya TSE belgelidir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]