fib.net - firmalar işte burada

Ümraniye İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Telefonunuz bozuldu ise doğru yerdesiniz. İPhone cep telefonunuzun tamiri için sizlere teknik servis hizmeti sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için her şekilde hizmet veriyoruz. Mesela telefon bozulduğunda gelip sizden alıyoruz ve uzman kadromuz sayesinde gereken tamirini yapıyoruz. Size bu tamirin ayrıcalığını yaşatmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sizlerin ilk yapması gereken yetkili teknik servisimizin bilgilerine girip telefonunuzun modelini seçip arıza nedenini belirterek arızayı bildirmiş oluyorsunuz. Bu durumu bildirdikten sonra tamir olayı gerçekleştikten sonra tekrar sizin adresinize teslim ederiz.

Telefonunuz tamire gittiğinde telefonsuz kaldım diye üzülmeyin çünkü biz sizi o dertten kurtarıyoruz. Size sunacak olduğumuz geçici telefonu cihazınız tamirden gelene kadar size veriyoruz ve rahatlıkla kullana bilirsiniz. Teknik servisimizin cihazınız da oluşan sorunu tespit ettikten sonra sizinde onayınızdan sonra tamire başlanır. Onay sonrası en kısa zamanda cihazınızı size teslim ediyoruz. Ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlarız.

Telefon ekranı tamiri, titreşim sorunu, ses problemi ve kırılması gibi sorunlarda birçok arızanın tamirini yapıyoruz. Ekran (LCD) Donuyor, leke var, pixel çatlak, dokunmatik cam donuyor çalışmıyorsa (kırık, çatlak mevcut değil), şarjı çabuk bitiyor, şarj soketi kırıksa, şarj soketi arızalı, ses gelmiyor ya da ses gitmiyorsa, ses kesik kesik gidiyorsa, cızırtı oluşuyorsa, ön kamera sorunlu ve çalışmıyorsa, arka kamera sorunlu çalışmıyor, home buton çalışmıyor, kilit tuşu arızalı, ses tuşu sorunu, cihaz açılmıyor, kendiliğinden açılıp kapanıyor, kendiliğinden kapanıyor, servis yok arama yapmıyor, şebeke gidip geliyor, wifı onarım, kablosuz ağa bağlanmıyor, bluetooth problemi, kasa kırık veya çatlak var ise bir çok oluşan sorunlarda çözüm üretiyoruz. Telefonunuz tamirdeyken size verilmiş hizmet numarası ile hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]