fib.net - firmalar işte burada

Ümraniye Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Ümraniye Kombi Servisi olarak aradığınız adres biz olmaktayız. Kombi hem ısıtma hem de sıcak su gereksinimini karşılayan bir cihaz olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde en çok kullanılan cihazlardandır. Hafif olması nedeniyle duvara asılabilir. Ayrıca ufaktır ve çok yer kaplamaz. Kolay taşınabilir bir özelliği vardır. Sessizdir. Kullanan kişilere bağımsız ve onların istediği sıcaklık derecesinde ısınma konforu sağlar. Bu özellikleri nedeniyle çok tercih edilir. Gelen yapısında galvanizli çelik, DKP saç, bakır alüminyum ve plastik parçalar vardır. Isıtma sistemi için gereken pompa, genleşme tankı, termostat, kontrol panosu gibi ekipmanlara ihtiyaç duyar. Kombinin en önemli avantajı kullanıldığı kadar ödenmesidir. Bizde bu sistemi evlerinize getirerek sizler konforlu bir yaşam sunmak istiyoruz. İstanbul Ümraniye Kombi Servisi olarak, çalışma kapasitemizde deneyimli ve eğitimli şekilde çalışan bir kadroya sahibiz. Bizim ustalarımızın çalışmalarında sizlerin memnuniyeti her zaman ön plandadır. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman üst düzeyde tutmak kalitemizi de yansıtmaktadır. Çalışma ilkelerimiz müşteri odaklılık doğrultusunda ve uygun yönetim ve teknolojiyi kullanarak sürekli ve güvenilir hizmetleri sizlere sunarak müşteri memnuniyetinin devamını arttırmak için çalışıyoruz.

Sizin bizi seçme nedenleriniz

Profesyonel takım kadromuz ile uzman kadro olması.

Müşteri odaklı olma doğrultusunda ve uygun yönetim ile teknolojiyi kullanarak sürekli ve güvenli şekilde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini devamlı arttırmak

Zamanında ve hızlı şekilde iş teslimi

Farklı ödeme seçeneklerini sunmak

Kalite çevresinde iş sağlığı ve güvenli yönetim sistemi

Uygun fiyat ve yüksek kaliteyi sunmak

Geniş ürün ve hizmet yelpazesi

Verilen eğitimler ile personelin yapılan işin kalitesi sizlere sunması

 İç ve dış iletişimi etkin hale getirmek

Ücretsiz keşif imkânları

Ümraniye kombi servisi olarak evinize gelip ücretsiz keşif imkânı ve sizlere kaliteli hizmet ile en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]