fib.net - firmalar işte burada

Ümraniye Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Araçlarımızı ulaşımda sağladığı konfor ve rahatlık için özenle seçmekte, severek ve beğenerek almaktasınız. Günümüz koşullarında aracın maliyetinin yüksek oluşu bu sebeplerden dolayı alım aşamasında araçlarınızın bakımını yaptırıp sonradan arızası olana kadar araçlarınızı ihmal etmektesiniz. Ama araçlarınızın belirli periyodiklerini mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Ucuza kaçıp arızasını ve bakımını bilmediğiniz kişilere ya da firmalara yaptırmayınız. Aracınızın ömrünü kısaltabilir ya da sorunun tam giderilememesi yüzünden kazaya sebep olabilir. Dikkat ve tecrübe gerektiren bir iştir. Gerekli donanımın olması, gerekli eğitimi alması, konusunda tecrübeli kişilerin olması, işini iyi bilmesi ve çalışanların sorumluluk sahibi olması gerekmektedir. Firmanın adının yanında çalışan ekibin işçiliği de önemli olmaktadır. Birinin eksik oluşu doğru bir bakım ve tamir ile sonuçlanmamaktadır.

 

İstanbul Ümraniye oto servis bakım tamir firmamız prensiplerimizle müşteri memnuniyeti üzerinde durarak teknolojideki tüm yenilikleri kullanarak çağın geresin de kalmaktan kurtarmakta firmamızı geliştirmekte ve ilerlemekteyiz.

 

Firmamız olarak araba ile ilgili birçok hizmet vermekteyiz. Bunlar; arabanızın çizilen ya da kalkan boyalarını yenisi gibi tekrar onarıp boyamak, kaporta ve tampon çarpmalarını düzeltmek ve onarmak, karbüratör arızasını çözmek ve tamir etmek, akünüzde oluşan oksitlenme ya da akünün bitmesi gibi sorunlarda yardımcı olmak, motor arızalarınızı çözmek, frenin tutmaması ya da balatalarınızın arızasını gidermek, farlarınızın yanmaması gibi oluşan sorunları çözmek, iç aksesuarların ya da iç göstergelerin arızasına halletmek ve yenilemek, yedek parça temini, araçlarınızın elektrik arızası tamiri, direksiyon arıza tamiri, radyatör tamiri, rot balans tamiri, iç ve dış tüm araç arızalarınızın tamirini yapmaktayız.

 

Ümraniye firmamıza her daim ulaşabilir ve araçlarınızın tamirini yaptırabilirsiniz. Araçlarınıza gerekli önemi her daim göstermekteyiz. Araçlarınızın arızası ve bakımı her zaman önemli olduğundan küçük arıza deyip geçmeyin yaz kış bakımını yaptırın. Can ve mal güvenliğinizi önemsiyorsanız araçlarınıza gereken önemi göstermelisiniz. Firmamıza 7/24 ulaşabilir ve arıza formunu doldurabilirsiniz. Teknik servisimiz sizlerle irtibata en kısa sürede geçecektir. Gerekli bilgileri sizden temin edip aracınızın arıza tespiti için ya adresimize temin etmeniz ya da firma olarak biz adresinizden almaktayız. Araçlarınızın yolda kalması gibi bir durumla karşılaşırsanız eğer firmamız sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Araçlarınızı güvenebileceğiniz bir firmaya teslim etmek istiyorsanız Ümraniye firmamıza bekliyoruz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]