fib.net - firmalar işte burada

Üsküdar Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Üsküdar bilgisayar ve laptop tamiri işinde uzman bir ekibiz. Arızalanan cihazlarınız için doğru adres olarak buradayız. Çalışmalarımızda eksiksiz hizmet anlayışı, konumuzda deneyimli teknik servis, müşteri memnuniyeti ön planlı, yenilikçi çözüm anlayışımızla teknolojiyi takip ederek en iyi hizmet çabasındayız. Üsküdar bölge ve semtlerinde bilgisayar ve laptop tamiri ve bakımı hizmetlerin de bilinen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Firmamız olarak, anakart onarımı ve anakart değişimi, ekran kartı onarımı ve ekran kartı değişimi, ram değişimi, fan değişimi yapmaktayız, upgrade işlemi, cihazlarınızın temizliği, bilgisayarınızın klavyesinin yada mausun arızası veya değişimi, laptop tuşlarında temassız olanların değiştirilmesi, batarya sorunu, kasa onarımı yada değişimi v.b. hizmetler vermekteyiz.

Bilgisayar ve laptop arasında görüntü, yapı, parça ve kullanım farklılığı vardır. Mesela bilgisayarları günümüzde bir yerden bir yere taşıyarak iş yapamayız. İş yerlerimizde ya da evlerimizde modeme bağlı sabit bir yerde durmaktadır. Ancak kullanıcının isteği doğrultusunda başka bir yere kasa ve mönütör kablolarını sökerek yeni yerine taşıyıp kabloların tekrar yerlerine takılıp yine yerinde sabit olarak kullanılır. Laptoplar ise diz üstü bilgisayarlarıdır. Evimizin istediği yerine götürebiliriz. Kabloları ve kasası yoktur. Sadece ek olarak şarj kablosu ve isteğe bağlı mause bulunmaktadır. Bilgisayarlar ağ kablo yardımıyla internete bağlanırlar laptop ise wifi ile evin istenilen bölgesinden internete bağlanabilir. Bilgisayar parçalarında daha kolay temini olurken laptopların parçalarının biraz daha uğraştırıcı bir süreci vardır.

Çağrı merkezlerimizi arayıp arıza formlarımızı doldurabilirsiniz. Teknik servisimiz size anında geri dönmektedir. Arızanızı ücretsiz tespit etmekteyiz. Tamir için gelecek olan cihazınızı anlaşmalı kargomuza teslim etmeniz yeterli olacaktır. Müşterimize kargo ücreti ödetmiyoruz. Arıza tespit edip sizleri anında bilgilendirmekteyiz. Yapılacak olan arıza göre ücret belirlenmekte ve anlaşma sonucu tamir yapılmaktadır. Tamir edildikten sonra adresinize göndermekteyiz. Fiyat konusunda tüketicilerimize hitap etmekte 7/24 hizmet vermekteyiz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]