fib.net - firmalar işte burada

Üsküdar Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

 

Çatılar evlerimizin en üst bölümüdür. Bizi yaz kış sıcak, soğuk, yağmur, çamur, rüzgâr gibi doğa olaylarından korumak adına yapılmıştır. Kiremit, çelik, ahşap gibi değişik modelleri bulunmaktadır. Çatıyı iki şekilde el alırsak taşıyıcı kısım ve kaplama kısım diye daha iyi olacaktır. Bu iki kısımda tamiri sağlam yapılmalı, üst döşemesi güzel olmalı ve kaliteli olmalıdır. Taşıyıcı bölüm malzeme cinsine ağırlığına ve yüke bağlı olarak yapılır. Eski olan tüm bölgeler yenilenmelidir.  İstanbul Üsküdar çatı yapımı ve tadilatı firması olarak evlerinize verdiğiniz önemi bilmekteyiz. Günümüz şartlarında zor şekilde bir ev almaktayız. Zor şartlarda aldığımız evlerinde herhangi bir yerinde hasar olduğunu gördüğünüzde üzülmektesiniz. Bu yüzden yaptığımız işin hakkını vererek çatı tadilatını uzun yıllar Üsküdar ve semtlerinde hizmet veren firmamız kaliteli hizmet anlayışı ve güven en ön planda tutulup müşterilerimizle çalışmaktan son derece mutluluk duymaktayız. Çalışan ekibimizi her zaman sahiplenmekteyiz. Asla yarı yolda bırakmamakta onlar için tüm güvenliği sağlamaktayız. Gereken tüm güvenliği çalışanlarımız için alıyor iş ve işçi güvenliğini sağlıyoruz. Çatı tadilatında kullandığımız tüm malzemeler konusunda asla kaliteden taviz vermemekteyiz.

Profesyonel çalışan ekibimiz son derece çalışkan, güler yüzlü, işlerine sadık, emeğe ve yapılan işe değer veren uzman kadro yer almaktadır. Uzman kadromuz tarafından yaptırmak istediğiniz çatı katınız son derece sağlam olacak ve sonradan asla sorunla karşılaşmayacaksınız. Yaptığımız tüm çatı işlerine garanti vermekteyiz. Birçok çatı malzemesi bulunmaktadır. Buda fiyatı etkilemektedir. Kalitesine göre malzeme ya da yapılan yerin büyüklüğü gibi etkenler fiyatların artmasını ya da azalmasını düzeltmektedir. Firmamız müşterilerimize karşı sorumluluk içersinde olmakta ve yapılan işi asla tek seferlik görüp üstün körü geçmemektedir.

Çatılarınızın tadilatını biz yapalım konforunu siz yaşayın. Üsküdar firmamıza bekleriz ya da müşteri hizmetlerimizden ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]