fib.net - firmalar işte burada

Üsküdar Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Isıtma sisteminde doğalgazı ekonomik kullanmayı her kes ister bu durum için doğru şekilde tesisat döşemesi gerekir. Doğalgaz döşer iken boru çaprazları ve radyatörler doğru şekilde seçilmelidir. Böylece ısı transferleri şekilde ısı kaybı olmadan gerçekleşir. Eğer bu yapılmaz ise doğru şekilde takılmaz ise her oda istenilen ısı sağlanamaya bilir. Bazı odaların ısısı az olması istenilir bazı odaların ise daha çok olması istenilir. Bu sebepten dolayı doğru montaj yapılması çok önemlidir.

Doğalgaz çizimi yapılırken program ile kullanacak yere çizerek gaz dağıtım şirketlerinin onaylarına sunarız. Projelerimizin onaylanmasından sonra gaz dağıtım şirketi ile gaz kullanma sözleşmesi yapılarak şirketçe verilen doğalgaz sayacını alıyoruz. Doğalgaz tesisatı proje ve yönetmeliklere uygun şekilde yapılır. Tesisat döşendikten sonra kaçak testi ve son kontrolleri yapılarak gazı açmaya hazır hale getirilir ve gaz dağıtım şirketlerinden gaz açma randevusu alınır. Gaz açma randevusu zamanında firma ve gaz dağıtım şirketlerinin yetkili mühendisleri ile birlikte kontrol edilir. Bu durumda uygunsuzluk olmaması durumunda gaz açılır ve kullanıma hazır hale getirilir. Kombinizde bir uygunsuzluk tespit edilir ise gaz açma işlemi yapılmaz durdurulur. Servisimiz tarafından bu uygunsuzluk giderilir.

Servisimiz uygunsuzluğu gidererek gereken işlemleri yaparak tekrar gaz açma randevusu alınır. Daha önce yapılan işlem gibi gaz dağıtım şirketi yetkili mühendisleri kontrol ederler ve her şey uygun ise gaz açılır. Artık doğalgazı gönül rahatlığı ile kullana bilirsiniz. İlerde sorun yaşamak istemiyorsanız en baştan bütün önlemleri almanız lazım doğalgazınızı bağlatırken en doğru yere yani yetkililerimize güvenmelisiniz. Bizim yetkili doğalgaz servisimiz tekrarlarca yapılan testler sonrasında bütün açılıma sunuyorlar. Çünkü yapılan bütün işlemlerin son derece doğru olması lazım yapmış olduğumuz her işi kendimizden emin şekilde yapıyoruz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]