fib.net - firmalar işte burada

Üsküdar Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Üsküdar Mobil Lastikçi
 • Üsküdar Mobil Lastikçi
 • Üsküdar Mobil Lastikçi
 • Üsküdar Mobil Lastikçi
 • Üsküdar Mobil Lastikçi
 • Üsküdar Mobil Lastikçi

Yolda ani bir şekilde tekerleğinizi patlattıysanız veya bir tümseğe girip jantlarınıza zarar verdiyseniz, bizi arayın ve Üsküdar mobil lastikçi hizmetimizden yararlanın. Ekibimiz hemen yardımınıza gelecek! Atölyemiz yolda teknik yardım sağlamak için büyük fırsatlara sahiptir, lastiği yerinde tamir edebilir, stepne takabilir, yedek tekerlek getirip takabilir, tekerleği söküp karmaşık onarımlar için atölyeye götürebilir, kısacası her türlü sorununuza çözüm bulabilir. Bu yardım, arabanızın veya hatta bölgedeki tüm araç filonuzun yardımını kapsar. Mobil lastik hizmetini kullanarak mevsimsel lastik değişiklikleri için sürücülerin yardım istemesi, örneğin lojistikte veya yazlık köylerde çok popülerdir.

Mobil 7/24 lastikçi hizmeti, yolda veya bilinmeyen bir yerde bir araç lastiğinin patlaması durumunda bir “acil yardım”dır. Sabit mobil lastik servisinin aksine günün her saatlerinde hizmet vermekte, şehrin her yerine hizmet vermektedir. Bu amaçlar için, uzman teknik personel ve teknik ekip kullanılır.

Kim mobil lastik takmaya ihtiyaç duyar?

Mobil lastik takma, zamanlarına değer veren araç sahipleri için tasarlanmıştır. Önemli veya uzun bir yolculuk sırasında tekerleğin hasar gördüğü acil durumlarda son derece faydalı olacaktır. Bağımsız olarak değiştirilmesi ve onarımı önemli ölçüde zaman ve ilgili deneyim gerektirecektir ve bir arabayı bir çekici üzerinde bir lastik servisine taşımak yüksek bir tutara mal olacaktır.

Mobil lastik hizmeti nasıl yürütülür?

Mobil lastik takma hizmetleri, geleneksel atölyelerde sağlananlardan farklı değildir. Yerinde lastik onarımı veya tekerleklerin "yeniden takılması" aşağıdaki ana adımları içerir:

 • tekerleği arabadan sökmek;
 • valflerin çıkarılması ve lastiğin bütünlüğünün kontrolü ile komple sökme;
 • tekerlek temizliği yapmak;
 • gerekirse delikler, yan kesikler yerinde elimine edilir;
 • tekerlek balansı yapılır;
 • tüm tekerlekler monte edilir ve yerine takılır.

Mobil lastik takma hizmetlerini kullanarak, kilitleri sorunsuz bir şekilde çıkarabilir (anahtar kaybolursa), tekerleklerle ilgili diğer sorunları çözebilirsiniz. Maliyet nispeten düşüktür. Mobil lastik takma hizmetlerine ulaşmak ise son derece basittir. Sadece bir telefon görüşmesi yapın veya geri arama isteğinde bulunun.

Operatör, günün veya gecenin herhangi bir saatinde aramayı alacak veya müşteriyle bağımsız olarak iletişime geçecektir. Gerekli tüm ekipmanlarla birlikte ekibimiz en kısa sürede belirtilen yere ulaşacaktır. Yolda kaldınız veya işinize geç kaldınız diye üzülmeyin, ne sorun yaşarsanız yaşayın Üsküdar mobil lastikçi servisimiz haftanın 7 günü ve 24 saati daima hizmetinizdedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]