fib.net - firmalar işte burada

Üsküdar Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

 

Ulaşımın birçok çeşidi bulunmaktadır.  Bunlardan bir tanesi de arabadır. Arabaların günlük hayatımızda bize birçok faydası bulunmaktadır. Yoğun trafikte ne kadar zorlanmakta araçlarımız bir yerden bir yere yağmur ve çamurdan koruyarak gideceğimiz adrese ulaşmamızı sağlamaktadır. Araçlarımız hepimiz için önemlidir. Maliyeti yüksektir. Oluşan bir arızada ya da kaza sonucu oluşan hasarda bizlere çok masraf çıkmaktadır. Bu yüzden araba sigortası ve kasko yaptırmanız sağlıklı olmaktadır. Yapılan bir kazada sizi masraftan kurtarmaktadır. Araçlarınızın periyodik bakımlarını yaptırmanız arızayı minimuma indirmenizi sağlar. Bunun güvenini ve rahatlığını yaşar ve hissedersiniz. Bakımı yapılan aracın gidiş konforu ve uzun süre kullanma kolaylığı sağlamaktadır. İstanbul Üsküdar oto servis bakım tamir firması olarak oto servisine yıllarımızı verdik ve kazandığımız tecrübelerimizle sektörün en iyileri arasına girmeyi başardık. İşimizi severek yapmaktayız. İşimizin zorluluğunu her zaman bilmekte küçük bir hatayı bile titizlikle ve itinayla yapmaktayız.

Araçlarınızın arızasını ve bakımını yaptırmak istiyorsanız güvenilir, işini bilen kurumsal bir firma olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmeyen bilmediğiniz firmalar ya da her seferinde farklı bir oto servisiyle çalışmak hem aracınızın arızasının tekrarlamasına hem de sizi ekstra masraf çıkarmakta ve zarara uğratmaktadır. Devamlı bildiğiniz ve güven sağlayan firmanız hem sizi kandırmaz hem de devamlı gidildiğinden arabanın tüm arızasını iyi bilmektedir.

Firmamız olarak işlerimize sımsıkı bağlanmaktayız. Müşterilerimizin araba arızalarını kendi arızamız gibi görerek tamirlerini en iyi şekilde yapmaktayız. Sizde bilmediğiniz bir firma yüzünden kandırılmak istemiyorsanız kurumsal ve güvenilir firmamızla çalışabilirsiniz. Güveninizi asla boşa çıkarmamakta ve araçlarınızı ilk gün ki gibi sizlere teslim etmekteyiz. Arabalarınızın tamirinde teknolojiden yararlanarak araçlarını tamir etmekte ve gerekli yenilikleri sizlerle paylaşmakta ve yenilikleri araçlarınızda uygulamaktayız. Arızalarınız için çağrı merkezlerimizi 7/24 arayabilirsiniz. Araçlarınızı bize getirebilir ya da vermiş olduğunuz adresten ekibimize aldırtabiliriz. Gerekli arıza ve bakımı yapılması gerekenleri oto servisimiz belirlemekte ve gerekli değişimleri ve işçiliği de koyarak bir fiyat belirlemekteyiz. Araba sahibi ücreti kabul etmesi ile arıza onarım ve tamirini en kısa süreçte yaparak garanti ile sizlere teslim etmekteyiz.  Sözümüzü tutan bir firmayız ve işlerimizin arkasındayız. Kalite ve orijinal yedek parça temini ve geniş malzeme çeşitliliğimizle tamirini yapamayacağımız araç bulunmamaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]