fib.net - firmalar işte burada

Üsküdar Pilates Salonları

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bel fıtığı, boyun fıtığı, boyun düzleşmesi gibi kas ve iskelet sisteminde meydana gelen birçok rahatsızlığın tedavisinde yardımcı olan pilates yapılışı oldukça kolay bir spor dalıdır. İnsanın biriyle yarıştığını hissetmeden, tamamen bireysel olarak yapılan bu spor dalı özellikle kadınlar tarafından tercih edilmelidir. Evinizde, kendi imkânlarınızla yapabileceğiniz pilatesin faydalarını öğrendikten sonra hayatınızın vazgeçilmezi yapacağınızdan şüphemiz yok. Pilatesi her yaşta tavsiye etmekteyiz. Özellikle kemiklerin yaşlanmasının önüne geçen pilatesin, daha esnek ve sağlıklı vücutlar ortaya koyduğu bilinen bir gerçektir. Pilates vücudun dik durmasını sağlayan sayılı spor dallarından bir tanesidir. Her yaş için uygun hareketleri barındırması ile her dönem için uygun bir spor dalı olarak kabul edilmiştir.

Sağlıklı, güçlü ve güzel bir görünüme sahip olmanız için pilates eğitmenliğinde donanımlı kişiler ile çalışıyorsunuz. Verilen pilates eğitiminde hedef; vücudunuzdaki tüm kasların eşit şekilde çalıştırılması, dolayısıyla omurganızı eşit ve dengeli desteklemek, kaslarınızı güçlendirmek, esnekliğinizi arttırmak ve zihin yoğunlaşma düzeyini en uç noktaya getirmek.  Kişisel hedeflerine daha hızlı ulaşmak isteyen kişiler için tamamen kişiye özel dersler de vermekteyiz.

Özel eğitimli uzmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Eğitmenlerimiz pilatesin sadece egzersiz yönünü öne çıkaran değil, aynı zaman da rehabilitasyon ve tüm eklem ve omurga dejenerasyonları üzerine spesifik çalışmalar da yapabilen bir ekibimiz var.  Özel programlarımız uzman eğitmenlerimiz ile sizleri yaşama hazırlayan bir spor merkeziyiz. Pilates, fitness, cardio gibi özel programlar konusunda uzman ekipler ile talip ediliyorsunuz. Aynı zamanda spor sonrası kişiye özel cilt, vücut bakımı hizmetleri sağlıyoruz. Pilateste 10 seansımızın sonunda kendinizi iyi hissediyor, farklı hissetmeye ve vücudunuzu tanımaya başlıyorsunuz. 20 seans sonunda yeni bir vücuda sahip olmaya başlıyor, fiziksel uygunluk düzeyini arttırıyorsunuz. 30 seans sonunda ise tamamen yenilenmiş bir vücuda, özellikle de sağlıklı, sıkı karın ve sırt kaslarına sahip olabiliyorsunuz.

İstanbul Üsküdar Pilates Salonumuz ev rahatlığında ve size özel bir salonda bedeninize armağan verin, ağrılarınızdan kurtulun, rahat ve kaliteli uyuyup, zinde kendinizi beğeneceğiniz bir formda yaşam kalitenizi yükseltin. Hamile kadınlara özel pilates derslerimiz de yer almaktadır. Tüm aktiviteler özel ders statüsünde yapılıyor. Eğitmen kadrosu tecrübeli, sevecen ve üyeler ile tek tek ilgileniyor. pilates dersleri bir saat ve en fazla beş kişi ile yapılıyor. Her seviyeye özel pilates dersleri özellikle karın ve sırt bölgesini çalıştırarak duruş bozukluklarını düzeltmeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda daha diri ve sıkı görünmenize yardımcı oluyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]