fib.net - firmalar işte burada

Üsküdar Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yapmış olduğumuz işlerde genel olarak anahtar teslim ve uzman ustalar ile birlikte çalışıyoruz. Çalışmış olduğumuz işlerden bazıları tasarım, projeler, iç tasarım, dış tasarım, tadilat, tamirat, dekorasyon, restorasyon, onarımlar gibi birçok çalışmalar yapıyoruz.

Yapmış olduğumuz işlerde projelendirme yani yapılması gereken ortamda istenilen değişiklikleri veya üretilmesi gereken malzemelerin biçimlendirilmesi gibi çalışmalar yapıyoruz. Sizlerin isteklerine göre dijital ortam çalışmalarını da yapıyoruz. Siz hayal edin biz yapalım sizin isteklerinizi siz bize anlattığınız zaman uygulamasını çok rahatlıkla yapıyoruz.

Mesela mutfaklarınızda değişiklikler istiyorsanız biz sizin hayalinizdeki modelleri ve tasarımları yaparız. Mutfağınızda rahat hareket edebilmek için oldukça ergonomik bir ortam gerekir. Pek çok evde mutfak dolaplarından dolayı sıkıntılar oluşuyor bu sebepten de mutfağınız kullanışsız oluyor. Böylece mutfak dekorasyonu yaparken kullanımı rahat şekilde malzemeleri alma ve yemek masası bakımından ferahlık gibi birçok anlamda kullanırken mutfağınızın her bir alanını çok rahat ve çok iyi şekilde kullanmak istersiniz. Biz size bu konforu ve rahatlığı sağlıyoruz. Gerek kullanmış olduğumuz malzemeler gerekse de biçimlendirme yapılırken de gerekli olan farkı yakalamak için biz varız dekorasyon bizim işimiz ve çalışma düzenimiz her zaman en kaliteli malzemeler ve yapmış olduğumuz alanlarda fark yaratmak bizim işimiz.

Mutfağınızda istemiş olduğunuz fark yaratan malzemeler ve onlar ile birlikte bazı ürünlerin öne çıkmasını istersiniz bu durumda ise bazı alanlarda bazı aksesuarları ön plana çıkartırız. Mesela bazı alanlarda mobilya bazı alanlarda aksesuar bazı alanlarda ise aydınlatma gibi malzemeleri ön plana koyarız. Bazı yerlerde ise bu malzemelerin hepsine farklı alanlar açarız ve birbirine uyumlu çok hoş ortamlar sunarız. Evinizin her bir alanı farklı şekilde özeldir bu durumda da biz her yaşam alanını sizlere özel şekiller ile tasarlıyoruz ve size sunuyoruz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]