fib.net - firmalar işte burada

Yenifakılı Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Yenifakılı Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yenifakılı Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yenifakılı Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yenifakılı Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yenifakılı Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yenifakılı Mimari Proje & 3D Modelleme

Mimari yapılar insan ile varlık arasındaki ilişkiyi düzenleyen disiplindir sözü ile yola çıkarak yapıların doğaya, sanata ve insan sağlığına önem vermesi gerektiğini vurgulamaktayız. Disiplini ve düzgün çalışılan bir projede amaçlanan tüm istekler gerçekleştirilir. Bu nedenledir ki mimari proje çalışmalarında öncelik verilmesi gereken çalışmalarında yapılması gerekir. Bu çalışmalar sırasıyla araştırma safhası, inceleme safhası, projelendirme safhası olarak üç bölümde incelenir. Bu üç aşama yapılan bir binanın ya da yapının bilgisini, tekniğini ve kurallarını bize gösterir.
Araştırma safhasında dört temel özellik de ön plandadır. Bunlar yapılacak binanın çevresindeki işlerliğin araştırılması, bina programının hazırlanması, imar durumunun öğrenilmesi, mal sahibinin ortaya koyabileceği sermayenin miktarının saptanmasıdır. Bu son aşama projenin sınırlarını ve yapı kalitesini belirler. Yapı sahipleri daima büyük program tasarlayıp, kaliteli birinci sınıf bir inşaat yapmayı hedeflemektedirler. Bu hedefler doğrultusunda bina yapımı için mevcut paranın toparlanmasını önemlidir. Bu da maliyetin projede yapılması istenen bina tipi ve yapı kalitesine eşdeğer olması gerektiğini göstermektedir.
Yapılacak binanın çevresinde işlerliğini araştırılmasında bina hangi tür kullanışı sahip ise (okul, otel, ticarethane ve benzeri) bu özellikteki işlerlilik detaylı bir şekilde incelenir. Bina programını hazırlamak ise istek ve ihtiyaç listesinin oluşturulması ile alakalıdır. Sizler de bu çalışmaları profesyonel bir ekiple bir ara da yapabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak bir randevu talep edilip projelerinizin yürütülmesi konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bizler proje çalışmalarında 3D modelleme çalışmasına da önem vermekteyiz. Ülkemizde de kanunu bir zorunluluk haline gelmiş bu çalışma ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde müşteriye sunulur. Bu teknolojinin en büyük avantajı; yapımına başlanacak olan mimari projenin bitmiş halini ve tasarım detaylarının birebir görülmesini sağlayan bir çalışma olmasıdır. Bu da projelerin geliştirilmesi aşamasında en büyük katkıyı sağlar. Projede değiştirmek veya düzeltmek istediğiniz yerlerin anlık takibinin yapılması mümkün hale gelmiş ve başarı sabitlenmiştir. Mükemmel yapıların ortaya çıkması uzmanlık işidir. Sizlerde yapılarınızda profesyonelliği yakalamak arzusunda iseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Başarı bizim için tesadüf değildir. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]