fib.net - firmalar işte burada

Yenifakılı Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Yenifakılı Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yenifakılı Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yenifakılı Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yenifakılı Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yenifakılı Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yenifakılı Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

İnşaat sektörü hızla büyüyen ve gelişen bir sektördür. Sanayinin ve teknolojinin gelişmesi ile hız kazanmış olan bu sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Yaptığımız tüm projelerde son teknoloji ürünlerin dışında programlarda kullanılmaktadır. Her mimari projeye ayrı bir özen ve dikkat göstermekteyiz. Bir mimari projemiz ortaya çıkarken ön projenin hazırlanması ekibimiz tarafından gerçekleşir. Daha sonra ortaya çıkan bilgiler ve uyulması gereken şartnamelere göre mühendislerimiz yapının temel, çatı, betonarme, çelik, istinat duvarı ve benzeri gibi elemanların etki eden kuvvetler karşısında nasıl yapılması gerektiğini hesaplayarak ortaya koyarlar. Bunları usulüne göre çizmek ve hesaplamak profesyonellik ister. Ekibimizde görev alan herkes uzman ve deneyimli kişilerdir. Tüm hesaplamaların yapılıp bu hesaplamalara dayanarak çizilen resimler statik proje olarak hazırlanmış olur.
Mühendislerimiz yalnız mimarların yaptığı projeleri ayakta tutabilmek için gerekli çalışmayı  hazırlamaz aynı zamanda yol, su, köprü, baraj, havaalanı,çelik inşaat ve benzeri projeleri de hazırlar. Uzman ekibimiz tüm projelerinizde size danışmanlık yapabilir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak bir randevu talep edebilir, projelerinizin nasıl hayat bulacağını ekibimiz tarafından öğrenebilirsiniz.
Kesin proje çiziminden önce ekibimiz statik projeyi masaya koyarak tüm ekibi ile birlikte ince detay hesaplamalarını tekrar gözden geçirir ve kontrol eder. Bu olaydan sonra statik proje artık hazırlanmış olur. Proje kapsamında yapılan şantiyelerin denetlenmesini de şantiye şeflerimiz titizlikle gerçekleştirir.  Statik projelerin çizilmesinde uyması gereken bazı kurallar dan bahsetmek gerekirse; proje hazırlanırken gerekli kısaltmaların yapılması, bunların açılımının belirli bir paftada ya da açıklamada yer verilmesi gereklidir. Kalıp planları, teçhizat planları, kolon aplikasyon planları ve detayları ayrı ayrı paftalarda toplanmalı ve gerekli açıklamalar yazılmalıdır. Bu örneklerin dışında belli ölçülerde ölçek kullanımı, donatıların boyları ve benzeri diğer kurallarında önemi büyüktür. Ekibimizle yapacağınız hiçbir projede problem yaşamazsınız. İş deneyimine sahip ekibimiz önüne çıkan tüm sorunlarda yazılı prosedürü uygulama ve gerekli önlemlerin alınmasında tüm tedbirleri alırlar. Bu sayede projelerin aksamasına ve sorun yaşanmasına olanak tanımazlar sizlerde başarılı bir ekiple yol almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]