fib.net - firmalar işte burada

Yerköy Araç Kiralama

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bir aracınız yoksa ya da aracınız arızalandığında, yolda kaldığında kiralık araçlar imdadımıza yetişir. Günlük haftalık olabileceği gibi aylıkta kiralanabilen araçlar hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırır. Sadece aylık kiralama işlemlerinde kilometre sınırı vardır. Yerköy Kiralık Araba hizmeti vermekte olduğumuz firmamız bünyesinde çok sayıda çok çeşitli araç vardır. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda yaptığınız seçtiğiniz aracı teslim alabilmeniz için uygulanan bir takım protokoller vardır. Araç kullanıcılarına ait kimlik fotokopisi, ehliyet fotokopisi, TC kimlik numarası gibi bilgileri almaktayız. Ayrıca kimliğiniz olmadan kesinlikle araç kiralayamazsınız. Yabancı turistlerde ise pasaportun kopyası alınması gerekir. Kiralanan tüm araçlarda Emniyet Genel Müdürlüğü kararı ile kabis sistemine giriş yapılamaktadır. Bu uygulama sizin daha güvende olmanızı sağlarken aracın takibinin de yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama sayesinde hırsızlık olaylarının önüne büyük ölçüde geçilmektedir. Bir tehlike anında ya da kaza olduğunda aracın yerini tespit etmemize yarayan sistemin birçok avantajı vardır.

Firmamız bünyesindeki araçlar sürekli yenilerek değişmektedir. Düzenli olarak bakımları yapılan araçlarımız sizi yarı yolda bırakmaz. Kiralayacağınız aracın bakım ve servis işlemlerinin tam ve zamanında yapılmış olması hem sizin hayatınızı korur hem de yolculuğunuzun daha konforlu ve rahat geçmesini sağlar. Yaptığı işin son derece bilincinde olan firmamız her aracı ile ayrı ayrı ilgilenip gerekli olan tüm bakımlarını yaptırır. Yine de bazen sürücü hataları kaynaklı ufak kazalar olabilir. Bu tarz durumlarda direkt olarak bizimle iletişime geçi olay ve aracın durumu hakkında bilgi vermek sizin sorumluluğunuzdadır. Bizimle iletişime geçtikten kısa bir süre sonra aracın tamir işlemleri için servis gelir ve gerekli müdahaleleri büyük bir titizlikle yapar. Ayrıca deposu tam dolu olarak teslim aldığınız araçları yine dolu bir depo ile bırakmanız gerekmektedir.

Uzun yıllar önce Yerköy de kurulmuş olan araç kiralama şirketimiz halen Yerköy’de başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız sektörün ileri gelenleri arasında yer almayı başarmıştır. İşinde dürüst, akılcı ve profesyonel olan firmamız ihtiyacınız olan araçların teminini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]