fib.net - firmalar işte burada

Yerköy Kiralık Kamyon

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Günümüzde birçok küçüklü büyüklü araç çeşidi bulunmaktadır. Bu araç çeşitleri bize ulaşımda ve yük taşımacılığında yardımcı olmakta ve zaman kazandırmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kamyondur.  Kamyonlar inşaat alanlarında ve yük taşımacılığında kullanılmaktadır. Kamyon bizlere birçok kolaylık sağlar. Kamyonların olmadığını düşünürsek birçok zorlukla karşılaşabiliriz. Ağır şeyleri taşımada zorluk çeker ya da hiç taşıyamazdık. Kum, moloz ve hafriyat malzemelerini de kamyonla iki seferde yapılacakken biz küçük araçlarla yirmi kere git gel yapardık. Kamyonların oluşu sayesinde en kolay ve en konforlu yöntemle taşımacılık yapmaktayız.

Yerköy kiralık kamyon firması olarak, taşınacak her hangi bir işiniz varsa her konuda yardımcı olmaktayız. Taşınılan önemli bir malzeme varsa buna dikkat etmekte ve güvenliğini sağlamaktayız. Bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Yapılan işe ve gidilecek mesafeye göre fiyat uygulaması sunmaktayız. Uzun yıllar bu sektörün içersinde olmakta taşımacılıkta güven ve garanti vermekteyiz. Tüm yetki belgesi ve standartlara uygun iş yapmaktayız.  Tek yapmanız gereken bizlere güvenmeniz ve müşterimiz olmanız gerisini sizin gözünüz arkada kalmadan biz halletmekteyiz.

Birçok kamyon çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; damperli kamyonlar, vidanjör kamyon, tanker kamyonlar, karla mücadele kamyonlar, çekici kamyonlar, çöp kamyonları, kapalı kasa kamyon, beton (mikser) kamyonları, nakliye taşıma kamyonları ve inşaat alanlarında kullanılan kamyonlardır. Bu kamyonların ne işe yaradıkları hakkında sizlere kısaca bilgi verelim. Damperli kamyonlar, arkasında bulunan damper sayesinde yüklenen taş ve molozları indirip kaldırabildikleri damperleri ile yük taşımacılığı yapılır ve kolay bir şekilde boşaltılır. Vidanjör kamyonlar, lağım atıkları taşımacılığında bir numaradır. Onlar sayesinde pis atıkları en kolay ve temiz şekilde taşımacılığını yapmaktayız. Vidanjörler lağım çukurlarının taşması önlenmektedir. En çok işe yarayan kamyonlardan bir tanesidir vidanjör kamyonlar. Tanker kamyonlar sıvı taşımacılığı için uydundur. Karla mücadele kamyonlar isminden de anlaşıldığı gibi kar kürümede ve karlı yolu açmada yardımcı olmaktadır. Bu kamyonlarda karın çok olduğu yerlerde yolu ulaşıma açmanın bir numaralı kamyonudur. Dorseleri çekmek için kullanılan kamyonlara da çekici kamyonlar denmektedir. Çöp kamyonları da isminden anlaşıldığı gibi çöp konteynırlarına atılan çöpleri toplamakta sıkıştırarak çok fazla çöp almakta ve çöp fabrikalarına taşımacılığını yapmaktadır. Beton kamyonları da inşaat için beton yapmakta kullanılan hazır çimento götürmektedirler.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]