fib.net - firmalar işte burada

Yerköy Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Yerköy Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yerköy Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yerköy Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yerköy Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yerköy Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yerköy Mimari Proje & 3D Modelleme

Mimari proje, ihtiyacın ortaya çıkmasından şantiye aşamasına kadar disiplinli bir çalışma sürecini içine alan düzenlemedir. Her aşamada sonraki aşamalar göz önünde bulundurularak projenin iletilmesi zaman ve maliyet kazandırılması, düzenli ve birbirlerine bağlı bir şekilde ilerlemesi önemlidir. Bu koşulları ancak deneyimli bir personelle sahipseniz sağlayabilirsiniz. Deneyimin ve teknik bilginin ön planda olduğu proje aşamalarında firmamız sizlere profesyonel ekibi ile danışmanlık yapmaktadır. Firmamız büyük, orta ve küçük ölçekli birçok mimari projede yer almış, her projenin kendini özgü gerektirdiği sistematiği, çalışma prensibi olarak benimsemiş ve teknolojinin tüm olanaklarını da kullanarak en verimli projeleri üretmiştir. Sizler de ekibimizle tanışmak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir randevu talep edebilirsiniz.
Mimari projeleri geliştirirken bazı aşamaları da beraberinde yapmak gerekir. Aşaması yapılacak yapının türüne göre ihtiyaç programının belirlenmesi standartlara ve yönetmeliklere uygun ürünün toplanması da önemli bir ihtiyaçtır. Konunun uzmanı olan ekibimiz tüm bu evrelerde sizlere yardımcı olmaktadır. Ekibin deneyimi ve bilgisi bazı aşamaların daha kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olacaktır. İhtiyaç, projenin başında net bir şekilde belirlenmelidir. Projenin başlaması proje süresi için kritik bir önem taşır.
Zamanında bitirilmesi gereken bir projenin gecikmesi hem firma hem de işveren için kötü bir sonuçtur. Firmamızda bu tür gecikmeler yaşanmaz, projeler tam zamanında ve profesyonel ekip tarafından hazırlanarak tamamlanmış olur. Yapı inşaatları için yapılan hazırlıkların başında yer alan mimari projeler, yapının dış görüntüsü, iç dizaynı, kitleleri, planları gibi tüm ayrıntıları da içinde barındırır. Bir mimari projede vaziyet planı, kat irtifakı ve kat mülkiyeti esas paylaşım tablosu, çatı planı, bodrum dahil olmak üzere bütün kat planları, toprak kazı hesabı gibi esaslara da yer verilir. Yani kısaca imar planına, parselasyon planına ve bu yönetmelik esasına uygun olarak hazırlanan projenin bütününe mimari proje diyebiliyoruz. Sizlerde projelerinizde başarı elde etmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz projelerinizin tüm detaylarıyla ayrıntılı olarak ilgilenecek ve problem yaşamanıza engel olacaktır. Başarılı projelerimizin örneklerini projelerinizin bazı detayları içinde kullanabilirsiniz. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]