fib.net - firmalar işte burada

Yerköy Oto Alım Satım

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Her anlamda hayatımızı kolaylaştıran araçları satın alırken kafamızda bir sürü soru oluşur.  Almak istediğiniz araç daha önce kaza yaptı mı? Almak istediğiniz aracın hasar durumu nedir? Kaportada boya var mı? Kilo metresi kaçta? Kilometrede yaktığı yakıt tutarı ne? Araçta değişen ya da yenilenen parça var mı? İlerde satmanız gerektiğinde sizi zarara uğratır mı? Çabuk satılabilen bir araç mı? Bu ve bunun gibi bir sürü soruya dürüstçe cevap verebilecek ve sizi araç hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirecek bir firma ile çalışmak sizin avantajınıza olacaktır. Şeffaf ve dürüst ticaret anlayışını kendine prensip edinen Yerköy Oto Alım Satım firmamız koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Sürekli gelişerek büyüyen , rekabetçi ve yenilikçi bir oto alım satım firması olan şirketimiz bünyesinde geçtiğimiz yılları da hesaba katarsak firmamızda ve ülke genelinde en çok satılan araçlar; Fiat Linea,Renoult Symbol, Renoult Clio, VW Jetta, VW Polo, Renoult fluence, HYundai  İ20, Ford fiesta, Opel Corsa, Opel Astra, VW Golf, VW Passat, Peugeot 301, Dacia Duster, Dacia Sandero gibi araçlar en çok tercih edilen araçlarda bazılarıdır. Tam olarak neye ihtiyacı olduğunu bilen müşterileri bilgilendirmek te ihtiyacı olan araçları gösterip tanıtmakta bizim için daha kolaydır. Sizin açınızdan ise kısa zamanda doğru aracı seçmenize yarar.

Her geçen gün gelişen ve değişen otomotiv sektörüne ayak uydurmakta zorlanmayan dinamik, öğrenmeye açık, güzler yüzlü personellerimizi sürekli eğitimden geçirerek gerekli bilgi birikimine sahip olmalarını sağlıyoruz. Tüm araçlar hakkında bilgi sahibi olan satış personellerimiz sizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirir. Alacağınız araç hakkında ki bütün bilgilere sahip olmak sizin en doğal hakkınızdır.

Firmamız bünyesinde araç alım satım işlemlerinin yanı sıra takas işlemleri de yapılmaktadır. Yaptığı her işte müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlayan firmamız her zaman açık ve dürüst ticaretten yanadır. Eğitimli uzman personelleri ve her kesimin güvenini kazanmayı başarmış firma yetkilileri ile ilkeli, dürüst, akılcı ticaretin adresi olmayı başaran firmamız her zaman hizmetinizde olmaktan gurur ve onur duyar.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]