fib.net - firmalar işte burada

Yerköy Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Yerköy Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yerköy Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yerköy Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yerköy Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yerköy Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yerköy Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Sanayi devriminin gelişmesi ile inşaat sektöründe büyük bir ilerleme göstermiştir. Bu ilerleme sonrası dikkat çeken yeni yapılar, depreme dayanıklılık gibi faktörlerde önem kazanmıştır. Bizler de bu yolda ilerleyerek her projeyi diğer projelerden farklı saydık ve mükemmel projeleri danışanlarımıza sunduk. Bizlere sadece inşaat sektöründe değil baraj, köprü, kanalizasyon, tünel, havaalanı, yol, arıtma sistemleri dahil olmak üzere tüm büyük inşaat projelerinde bizlere ulaşabilirsiniz.  Ekibimiz her proje kapsamında sistemlerini tasarlar, inşa eder, denetler ve sürdürür. Sizler de başarılı bir ekiple projelerinizi değerlendirmek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Bir projenin ilerlemesinde sadece mühendislerimiz değil tüm ekibimiz özenle çalışır. Örneğin şantiye şefi, şantiyelerin denetlenmesinden ve inşaat projesinin düzenli bir şekilde yürütülmesinden sorumludur. Aynı zamanda birliği ve düzeni sağlayarak işleyişin sürekliliğini sağlar. Günlük olarak inşaat operasyonlarını denetlemesi de işin zamanında ve bütçe dahilinde ilerlemesine olanak tanır. Bu işin daha kaliteli, daha doğru ve standartlara uygun güvenli bir şekilde ilerlemesine de yardımcı olur. İnşaat sırasında şantiye şefi, insan gücü ve kaynakların yeterli olup olmadığını düzenli olarak kontrol etmekle mükelleftir. İnşaat süresince genel ve günlük çalışan sorumluluklarını tahsis eder, iş zaman çizelgesi oluşturarak ekibin aktif çalışmasını sağlar. Bu detaydan da anlaşılacağı gibi inşaat sektörü birbirine bağlı halkalar şeklindedir. Bir halkanın eksikliği diğer halkaya yansır. Bu nedenle çalışacağınız ekibi belirlerken işinde deneyimli profesyonel bir ekip seçmeniz gerekir. İşte tam bu noktada bizler, sizlere en uygun fiyatlarla danışmanlık yapmaktayız. İletişim numaralarımızdan bizleri arayarak bir randevu talep edebilirsiniz. Bu sayede yapmak istediğiniz projeyi inceleyerek size gerekli tüm bilgileri verebilmekteyiz.
İnşaat mühendislerimiz yapının başlamasından itibaren projenin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine, yapıların bütçe dahilinde ve planlanan zamanda tamamlanmasını sağlar. Projenin aynı zamanda yasal gerekliliklere uygun olduğundan emin olarak sağlık ve güvenlikle ilgili tüm hususlara özen gösterir. Aynı zamanda inşaatın yapılacağı bölgedeki temelin yeterliliğini ve sağlamlığını belirlemek için toprak testini gerçekleştirerek değerlendirir. Firmamızın danışmanlığını yaptığı her proje başarılı olmuş ve zamanında bitirilmiştir. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]