fib.net - firmalar işte burada

Yozgat Kiralık Araç

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kiralık bir araca mı ihtiyacınız var? Tam yerindesiniz. Kaliteli, güvenilir kişilerle çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Kiraya verilen tüm araçlarımızın bakımları tamdır. Kendinizi güvende tutmak sevdiklerinizle mutlu ve sorunsuz bir yolculuk yapmak istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçin. Aracınızı kiralarken bizimle bir kira anlaşması imzalarsınız. Bu anlaşma sizleri ve aracı güvence altına almak için gereklidir.  Ehliyet sahibinin üzerine açılır, ödeme yapılan kredi kartı ile ehliyet sahibinin aynı olması önemlidir. Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi önemlidir. Aksi durumun belirlenmesi ve herhangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu olacağından sizlerinde bu duruma hassas davranmanızı öneririz. Kiraladığınız aracın günlük araç kiralamalarında sınırsız kilometre kullanım hakkı vardır. Yalnızca aylık araç kiralamalarında kilometre sınırlaması bulunmaktadır. Sizlerde ihtiyaçlarınız doğrultusunda bizlerle iletişime geçiniz.

Araç her yerden kiralanmaz. Sizlerin bu duruma hassa davranmasında fayda vardır. Sizlere birkaç öneride bulunmak isteriz. Araç kiralarken fiyat karşılaştırması ve indirim fırsatlarına bakmak sizler için önemlidir. Bu sayede pek çok özel teklifle karşılaşarak kiralamayı çok daha uygun bir şekilde yapmanız mümkün olacaktır. Bir firmaya gittiğinizde çekinmeden aklınızdaki tüm soruları ve kampanyalarını sormak bu nedenle oldukça önemli. Bu araştırmalar sizleri kesinlikle bizlere getirecektir. Bizler sizlerin en uygun fiyatlarla güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlıyoruz. Araçlarımızda her türlü donanım mevcuttur. Sizlerin güvenliği bizlerin güvenliğidir. Sizlere diğer bir önerimiz küçük araç kiralamanızdır. Tabi bu kalabalık bir aile değilse. Bunu söyleme nedenimiz uygun fiyatlarla karşılaşmanız içindir. Ayrıca yakıt tüketimi de daha azdır. Kiraladığınız aracın yakıt durumunu mutlaka kontrol edin. Tam dolu bir şekilde aldığınız aracı geri götürmeden hemen önce yine tam dolu götürmeniz önemlidir. Kısaca yakıt göstergesi hangi çizgideyse başlangıçta buna dikkat edin ve araç tesliminde aynı çizgiye kadar yakıt doldurarak iade edin.

Yozgat kiralık araç ihtiyaçlarınızda sizlerle birlikteyiz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmak.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]