fib.net - firmalar işte burada

Yozgat Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Yozgat Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yozgat Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yozgat Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yozgat Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yozgat Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Yozgat Mimari Proje & 3D Modelleme

Her yıl teknolojinin ilerlemesi ile yeni projelere imza atılmaktadır. Teknolojiyi kullanmak iki adım ileride olmak demektir. Bizim firmamızda teknolojiyi en güzel şekilde kullanarak danışanlarına en iyi hizmeti sunmaktadır. Günümüzde bir arsayı satın alarak dilediğince ev yapabilme hayali oldukça yaygındır. Bunun en büyük nedeni de salgınların ve virüslerin artması neticesi ile insanların binalar içerisine sıkışması yatmaktadır. Ferah içinde yaşamak, dinlediklerinde düzenli bahçelerinde gezmek ve hobi alanları oluşturmak onlar için en önemli gerekçelerden biri olmuştur. Hayatları boyunca yoğun iş temposundan bunalmış olanlar bu tarz bir yaşantıyı hayal etmektedir. Bu düşünceler yaygınlaşmaya başladığı andan itibaren mimari proje gibi terimleri de çok sık duyar hale geldik. İşte bu terimlerin yoğun halde duyduğumuz bu dönemlerde ekibimiz sizin hayallerinizi gerçekleştirmek ve en kısa sürede evlerinize kavuşmanızı sağlayacak şekilde profesyonelleşmiş deneyimli kişilerdir.
Mimari projeler, mimarlar tarafından uygulanan imar planına, parselasyon planına ve bu yönetmelik esasına uygun olarak hazırlanan projelerin kapsamıdır. Bu kapsamda kat irtifakına ve kat mülkiyetine esas paylaşım tablosu, vaziyet planı, bodrum katlar dahil olmak üzere bütün kat planları, çatı planı, bağımsız bölümler ile ortak alanların brüt inşaat alanı, eklentiler ve toplam inşaat alanının yer aldığı metrekare cetveli, toprak kızı hesabı, kat ve çatı planlarını ilişkin bir tanesi ortak merpen den geçmek üzere en az 2 adet kesit ve yeterli sayıda görünüş, gerektiğinde sistem kesitleri ve nokta detayları bulunan avan proje ve uygulama projeleri, otopark, sığınak ve ağaç hesaplarından oluşan çalışmanın bütününe mimari proje denir. Ekibimiz mimari proje hazırlama konusunda deneyimlidir. Deneyimli kişilerle çalışmak işin daha kolay, verimli ve zamanında teslimini kolaylaştırır. Bu sayede sorun yaşamaz, zorluklarla karşılaşmazsınız.
Ekibimize iletişim numaralarından ulaşarak randevu talep edebilir, projelerinizin işleyiş sürelerini, maliyetlerini ve diğer gereksinim duyduğunuz tüm bilgilerin detayını öğrenebilirsiniz. Firmamızın müşterilerine sağladığı en önemli çalışma 3D modelleme çalışmasıdır. Günümüzde pek çok mimari projede de bu modelleme sistemi yer alsa da uzman kişilerin elinden çıkan modelleme daha doğru ve profesyonel bir çalışma olacaktır. 3D tasarım, animasyon ya da işlemleri yapılarak müşterilerimize sunduğumuz bu çalışmadan sizler de faydalanabilirsiniz.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]