fib.net - firmalar işte burada

Yozgat Oto Alım Satım

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Müşterilerimizin uzun yıllar boyunca hayalini kurdukları konfora ve donanıma sahip araçları marka ve model fark etmeden dürüst bir ticaret anlayışı ile temin etmeyi amaçlayan firmamız uzun yıllar önce Yozgat ta sektöre giriş yapmıştır. Firmamız ticari hayatına halen yozgatta başarılı bir şekilde devam etmektedir. İstinasız müşteri memnuniyetini amaçlayan firmamızın hizmet politikası şunlardır;

Yenilikçi, rekabetçi ve sürekli gelişip büyüyen bir oto alım satım firması olmak. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak. Kurumsal ve profosyenel bir şirket olmak. Güvenilir, şeffaf ve hızlı bir şekilde hizmet sunmak başlıca hizmet politikalarımızdan en önemli olanlarıdır.

Sürekli olarak araç alım satım işleri ile uğraşan firmamız alırken de satarken de sizin menfaatlerinizi korur ve zarar etmenizi istemez. İlgilendiğiniz araç hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecek tecrübe ve kapasiteye sahip güler yüzlü personellerimiz sayesinde kendinizi eviniz de hissedeceksiniz. Nasıl ki her insanın kendine has ihtiyaçları ve zevkleri varsa araçlarında kendi ne has özellikleri vardır. Her aracın farklı özellikleri, farklı avantajı ve farklı dezavantajları vardır Bunlar hakkında detaylı bilgiye sahip bir şekilde araç alırsanız hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız. Ayrıca hızla gerçekleştirilen tercih ve satış işlemleriniz sayesinde vakit kaybetmezsiniz. Almak istediğiniz aracın hasar durumu nedir? Daha önce kaza yaptı mı? Kaportada boya var mı? Araçta değişen ya da yenilenen parça var mı? Kilo metresi kaçta? Kilometrede yaktığı yakıt tutarı ne? Bu ve bunun gibi onlarca soruya dürüstçe cevap veren firmamız sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun araçları size sunar. Uzun yıllarda edindiğiniz birikimlerin karşılığında alacağınız aracın sorunsuz ve ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek olması sizin en doğal hakkınızdır. Bunun bilincinde olduğumuz için dürüst ve şeffaf ticaret anlayışını benimseriz. Araç alım satım işlemlerinin yanı sıra takas işlemleri de yapan firmamız her zaman gelişen ve değişen otomotiv sektörüne adını yazmayı başarmış ve otomotiv sektöründe bir marka haline gelmiştir. Her geçen gün gelişerek büyüyen Yozgat Oto Alım Satım firmamız dinamik ve eğitimli personelleri ile her zaman hizmetinizdedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]