fib.net - firmalar işte burada

Yozgat Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Yozgat Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yozgat Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yozgat Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yozgat Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yozgat Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Yozgat Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Statik proje, bir binanın tüm yapı elemanlarının hesaplanılarak bir kroki üzerine çıkarılmaktadır. Binanın yapımında kullanılacak malzemelerin ağırlığı dayanıklılığı ve ölçüleri de hesaba katılarak oluşturulacak yapının genel statik proje çiziminin yapılmasıdır. Statik projenin en önemli avantajı inşa edilecek yapının sapma payını en aza indirgemek ve inşa edecek yapıyor henüz tamamlamadan görebilmektir. Bunun en büyük avantajı ise karşılaşılacak sorunlar görülebilir ve erkenden önlem alınabilir. Bu çalışmanın yapılabilmesi için en önemli ilk adım statik hesaplamadır. Bu hesaplama kısaca binanın sabit ve hareketli yüklere karşı direncinin hesaplanmasıdır. Bu hesaplama sayesinde Bir binanın maliyetini de statik proje bedelini de belirlemiş oluruz.
Firmamız statik proje konusunda oldukça başarılıdır. Yozgat'ta aranılan firmalar arasında ilk sıralardayız. Sizlerde inşaatlarımız da ihtiyaç duyduğunuz tüm işlevlerde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız uygun fiyat avantajlarıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. İnşaat mühendislerimiz sahalarında oldukça aktif ve başarılıdırlar.
Statik proje çizim aşamaları üzerinden geçilemeyecek kadar ayrıntılı ve önemli bir iştir. Deneyimli ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Yapılacak İnşaat’ın sorunlarını önceden görebilmek ve bu sorunların önüne geçebilmek için statik proje önem arz eder. Statik proje fiyatları çizilen projenin detayına ve istenilen binanın yapım zorluğuna göre değişiklik gösterir. Çizim aşamalarının zorluğu ve detaylar firmamız için yeni bir başarının anahtarıdır. Başarılı işler çıkarmak projenin detaylı olarak incelenmesi, profesyonel ekibimiz için oldukça önemlidir. Temel statik proje hazırlığımızdan örnek vermek gerekirse; projelerimizde temel aplikasyon planında teras altında hatıl uygulanması planda gösterilmesi, temel drenaj şube mantolama detayı çizimlerinin eklenmesi, su deposu temeli her durumda radye olarak tasarlanması, asansör kuyusu temeli kesit ve donatı detayının mutlaka verilmesi, radye temel hesaplarında zımbalama sonuçlarının verilmesi sayılabilir. Bu örneklerden de anlayacağınız gibi yapacağımız çalışma temel statik proje kontrolünden bakılan detaylardır ve ekibimiz bu detaylara önem vermektedir. Sizlerde profesyonel bir ekiple yol almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede sorunsuz, işinde uzman kişilerle  iş ortamını yakalamış olursunuz. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]